להפוך שומקום למקום.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
מכירים את הסיפורים האלה שמתחילים ככה: "הכל התחיל מ... אולי מדויק יותר שהכל התחיל מ...לא בעצם הכל התחיל מ..."?
אז יש לי סיפור כזה!
וככה הוא מתחיל:

הכל התחיל מיום אחד בהיר בו שמתי עין על המסדרון הקטן המוביל לשרותים ולאמבטיה, וחשבתי לעצמי שלהשאיר אותו רק מסדרון - זה לא גזירה, הוא לא חייב להישאר שומקום-מקומקם כזה.
שקופית1.JPG

אולי בכלל זה נקרא שהכל התחיל משיחה שלי עם @הופ! , שניסתה למצוא רעיון איך ליצור קיר עם פסים שחורים, בלי הבלאגן של לצבוע את הקיר. היה לי רעיון בשבילה, ולמיטב ידיעתי בינתיים היא לא השתמשה בו, אבל אני החלטתי ליישם אותי בעצמי.
חתוך.jpg

לא. בעצם הכל התחיל מתמונה שהביאה לי חברה מתנה לאירוסין. תמונה יפה, תאורת לדים, צבעי שחור לבן, עיצוב נקי, מעוררת השראה. בד"כ לא אוהבת תמונות מודפסות על קנווס, אבל את זו - אהבתי. הרבה זמן היא שכבה בארון מחכה להזדמנות שלה, אחרי שעברנו דירה היא ביקרה קצת על הקיר בחדר. ואחריי שהקיר התכסה בתמונות וקישוטים חדשים היא שוב חזרה לארון. אבל ידעתי שהיא לא תישאר שם. אני אוהבת נרות, ויצירתי ליצור משהו עם השילוב של נרות ותמונה והכל ביחד. הייתי רק צריכה למצוא למשהו הזה מקום.

ואז הכל התחבר :)
הדבקתי את הקיר בסרט בד רחב (סרט חבלה)
שקופית2.JPG

תליתי את התמונה
שקופית3.JPG

צירפתי לזה גם---

עששית פלסטיק עם תאורת לד (15 ש"ח)
שקופית6.JPG

מעמד לנרות מאגורה, עם כמה נרונים (0 ש"ח. אם לא מחשבים את הנרונים שממילא עמדו בבית)
שקופית7.JPG

ושטיחון שחור קטן (5 ש"ח )

ו--- תראו איזה שווה שזה יצא!
שקופית5.JPG

שקופית4.JPG

דרגת קושי: קל עד מאתגר (השאלה כמה סבלנות יש לכן, בשבילי זו היתה ממש עבודת המידות למדוד את הרווחים שוב ושוב לאורך ההדבקה, וגם המתג באמצע קצת הפריע)

נערך לאחרונה ב:

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אהבתי את השילוב. (איפה את מוצאת הכל מתאים ? הולכת לכמה חנויות או אותה חנות מוצאת הכל? אני היתי מרכזת יותר לפינה את כל האלמנטים שלא ימרחו מידי... בהרגשה שלי

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אליפות!
את לא עובדת בהום סטיילינג?
כי זה מתאים לך כמו מכחול לצייר וגפרור לנר....

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שילוב הפריטים יפיפה.
התמונה - וואו!
הקיר - רעיון מדליק. וביצוע מקסים.

הערה קטנה:
הקומפוזיציה של כל הדברים ביחד - לטעמי צריכה קצת שיפור.
תפזורת של חפצים בצבע שחור, שלא ממוקמים נכון.

תנסי אולי, להוציא את הנרות, ולהעמיד את העששית על העמוד. ולשים אותו ממש בפינה.
ואת השטיח למקם באמצע יותר.

ואם את רוצה להתפרע, את יכולה גם לחתוך אותו לחצי, להניח אותו קרוב לקיר ועליו להניח את העמוד.

נערך לאחרונה ב:

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תנסי אולי, להוציא את הנרות, ולהעמיד את העששית על העמוד. ולשים אותו ממש בפינה.
ואת השטיח למקם באמצע יותר.

ואם את רוצה להתפרע, את יכולה גם לחתוך אותו לחצי, להניח אותו קרוב לקיר ועליו להניח את העמוד.

רעיון מעולה לשים את העששית על המעמד.
ואת השטיח הייתי חותכת אבל לא לחצי אלא בצורה שהוא יוכל לעמוד בפינה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה