מידע שימושי ככה חוסמים טרדנים!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בהמשך לאשכול הזה, ראיתי שלהרבה אנשים יכול לעזור מידע בסיסי איך מוחקים טרדנים.
אז ככה:
עומדים על המייל שקיבלתם, פותחים אותו.
מתקבל המסך הזה:
1603048690114.png

בצד שמאל כמו שאתם רואים יש שלוש נקודות שמאפשרות לפתוח תפריט צף.
לוחצים עליהן.
זה מה שמקבלים:
1603048741512.png

זה מתחיל מהאפשרויות הרגילות: תשובה, העברה, ולאט לאט מגביר...
אפשר לסנן את ההודעה, ומכאן ולהבא גוגל ינסה להבין לבד למה בעצם לסנן למה אתם לא רוצים עוד כאלו.
אפשר למחוק את ההודעה הזו - אבל רק היא תימחק.
אפשר לחסום את השולח (לא, אל תחסמו את קוראים פלוס! סתם תפסתי עליה טרמפ, היא לא טרדנית בכלל :) ) - זה מתאים כשהשולח בפני עצמו הוא אדם 'רגיל' אבל לכם מבחינה אישית לא מתאים להיות איתו בקשר.
אפשר לדווח על ספאם - זה יחסום אותו ממכם וגם ישמש אות אזהרה לגוגל לעקוב אחריו, אולי הוא דוחף פרסומות בלי רשות או משהו בסגנון.
אפשר לדווח על פישינג - זה יאותת לגוגל שהשולח מנסה להשיג פרטים אישיים של משתמשים.
במקרה של הטרדות מהסוג שתואר פה, הייתי ממליצה לבחור אחד משני אלה. תגנו על עצמכם ותועילו גם לאחרים.
בהצלחה.

ומטריד אלמוני נכבד, להעלות כאן את כתובת המייל שלי?
בא לי לדווח עליך לטובת כל משתמשי פרוג. הולך?

קבצים מצורפים

• 1603048662139.png
    1603048662139.png
    KB 28.7 · צפיות: 91

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
כל הכבוד!
ומטריד אלמוני נכבד, להעלות כאן את כתובת המייל שלי?
בא לי לדווח עליך לטובת כל משתמשי פרוג. הולך?
מצטרפת לבקשה, מתחשק לי כבר לממש את מה שלמדתי כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה