כדאי לקנות את האייפד הזול?

shimi36

משתמש חדש
אני מתלבט לגבי טאבלט שאני רוצה לקנות. הרבה אנשים ממליצים לי על האייפד, אבל אני יודע שהוא יותר יקר, אז אני לא בטוח לגבי העניין הזה. מה שכן, מצאתי פה https://www.ivory.co.il/ipad.html אייפד שעולה רק 1445 ש"ח שזה מחיר טוב מבחינתי, אבל רציתי לשאול למה הוא בעצם כזה זול?
הדגם שאני מדבר עליו זה Apple iPad 10.2" 8th Gen (2020) 32GB שאם אני משווה אותו לדגמים היקרים (הרבה) יותר אני רואה הבדלים בולטים בכל הפרמטרים (רזולוציה, מעבד, מצלמה...), אבל לשימוש בסיסי של אפליקציות רגילות זה אמור להספיק או לא? איך אמורה להיות הבטרייה שלו (זה הכי חשוב לי)? היא מחזיקה הרבה זמן? והעובדה שהוא של אפל כבר עושה אותו יותר טוב או שעדיף לקחת טאבלט של חברה אחרת?
מישהו יכול להמליץ לי על דגם של חברה אחרת שעולה עד 2000 ש"ח? תודה

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לשימוש בסיסי הוא מצוין! האייפדים היקרים יותר מיועדים לשימוש מקצועי של גרפיקאים ומאיירים וכד׳, אבל אם אתה מתלבט בין טאבלט לאייפד - אז האייפד הכי זול עדיין יותר טוב מהטאבלט במחיר הזה.
הבטרייה שלו מחזיקה מעולה המון זמן ואיכות המגע שלו מצוינת.
(כל הילדים המיוחדים שמשתמשים באפליקציות תקשורת משתמשים בסוג הזה וזה מעולה, והאפליקציות שלהם כבדות!)

מה שכן קח בחשבון שאין חריץ הרחבה לכרטיס זכרון, כך שתחשוב היטב אם 32 גב יספיקו. יש בדגם הזה 128 גב שעולה פחות מ-2000.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לשימוש בסיסי הוא מצוין! האייפדים היקרים יותר מיועדים לשימוש מקצועי של גרפיקאים ומאיירים וכד׳, אבל אם אתה מתלבט בין טאבלט לאייפד - אז האייפד הכי זול עדיין יותר טוב מהטאבלט במחיר הזה.
הבטרייה שלו מחזיקה מעולה המון זמן ואיכות המגע שלו מצוינת.
(כל הילדים המיוחדים שמשתמשים באפליקציות תקשורת משתמשים בסוג הזה וזה מעולה, והאפליקציות שלהם כבדות!)

מה שכן קח בחשבון שאין חריץ הרחבה לכרטיס זכרון, כך שתחשוב היטב אם 32 גב יספיקו. יש בדגם הזה 128 גב שעולה פחות מ-2000.
מה לגבי סינון באייפדים? יש חסימה טובה שאפשר לשים עליהם?

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אפשר לשים על אייפד כל סינון שהוא - החל מטפרי ועד לרימון, מעבר לאפשרויות הסינון המובנות באייפד עצמו (דבר שלא קיים בטאבלטים אחרים)

הענין הוא שיש הבדל בין הסינונים ביכולת שלהם להכנס לתוך אפלקציות.
יש סינון דפדפן ויש סינון אפליקציות.
דפדפן כולם מסננים כמו במחשב, סינון בתוך אפליקציות ק'יים רק ברימון - צריך לבחון מה השימוש הנדרש ולהתאים לפי זה.

אפשרות הסינון המובנית באייפד כוללת גם היא סינון בדפדפן - מבחינת חשיפה לתכנים והגבלה לאתרים מורשים, ומעבר לכך אפשרות חסימה מוחלת של חנות האפליקציות, דפדפן (אם רוצים לעבוד רק עם אפליקציות ללא דפדפן אינטרנט), צפיה בסרטים ועוד ועוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה