התייעצות טכנאי מחשבים אמין ומקצועי במודיעין עילית

dafdefet

משתמש מקצוען
מישהו יכול לתת המלצה פה או דיס באישי על גולדהבר?

פרסום-פלאש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מישהו יכול לתת המלצה פה או דיס באישי על גולדהבר?
אני יודעת שגולדהבר הוזמן למשרד של בעלי כמה פעמים. מדובר באדם מקצוען ביותר לפי ההתרשמות.
חוץ ממנו אני יודעת אישית על עוד אחד, שהוא אלוףף, שנים בתחום, באמת שהוא מקצוען ואין פה מישהו בעיר שמשתווה לו.
קוראים לו לבצור
הטלפון שלו: 054-8436394

אגב, אם ההחלטה תיפול בסוף על מישהו אחר משניהם- ממליצה לך מאוד מאוד לבדוק מליוני פעמים לפני כן.
יש כאן כמה טכנאים בעיר [מודיעין עילית...] שיש להם משום מה שם טוב והם עושים רושם שהם מקצוענים.
בתכלס- הם דופקים מחשבים לאנשים אחד אחד ואח"כ מאשימים את המחשב, את המערכת הפעלה ומה לא.
מניסיון מר, אישי וסביבתי...

dafdefet

משתמש מקצוען
אגב, אם ההחלטה תיפול בסוף על מישהו אחר משניהם- ממליצה לך מאוד מאוד לבדוק מליוני פעמים לפני כן.
יש כאן כמה טכנאים בעיר [מודיעין עילית...] שיש להם משום מה שם טוב והם עושים רושם שהם מקצוענים.
בתכלס- הם דופקים מחשבים לאנשים אחד אחד ואח"כ מאשימים את המחשב, את המערכת הפעלה ומה לא.
גם אני נפלתי
ולכן אני נורא נורא חוששת

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני יודעת שגולדהבר הוזמן למשרד של בעלי כמה פעמים. מדובר באדם מקצוען ביותר לפי ההתרשמות.
חוץ ממנו אני יודעת אישית על עוד אחד, שהוא אלוףף, שנים בתחום, באמת שהוא מקצוען ואין פה מישהו בעיר שמשתווה לו.
קוראים לו לבצור

ערן לנצנר.
החליף את השם מלבצור ללנצנר שזה המקור.
טכנאי מעולה מהשורה הראשונה

גולדהבר גם מצוין

במבי לבן

משתמש מקצוען
מאד מאד מרוצה מגולדהבר.
למרות שלא גרה היום במודיעין עילית אני עדיין עובדת רק איתו.
ממליצה בחום

כלנית11

משתמש צעיר
ממליצה מנסיון רב ,שלי ושל חברותי על ip פתרונות מחשוב.מאד מקצועי,אמין, שרותי מאד. הגעתי אליו אחרי נסיונות רבים אצל אחרים שתמיד היתה לי ביקורת עליהם. הוא נתן לי מספר פעמים את המענה המדויק והנכון.

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
קוראים לו לבצור

גם אני במחשב מאוד מאוד מאוד יקר ושלח אותי לתיקון באיזה מעבדה שהוא עובד ושם הרסו את הכניסות לרמקול וUSB כשפתחו את המארז
ואין אם מי לדבר כאילו קניתי ירקות בשוק
וזה אחד שהמליצו עליו מלא כאן בפרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה