טיפים לקישוט אוטו של חתן וכלה

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני צריכה טיפים לקישוט אוטו של חתן וכלה

א. זהו רכב בצבע לבן/כסוף
ב. רכב מושכר חדש מהנילונים כך שאסור שישאר סימנים של דבק או יוריד צבע
ג. שיהיה חזק מספיק לעמוד ברוחות של ת"א וירושלים

תודה,
פשוט בפעם הקודמת הוזהרנו לא להדביק והקישוטים דיי עפו לנו..מבעס.

יניב33

משתמש צעיר
להדביק את הסרטים עם דבק עבה לחלק הפנימי של הטמבון שם הם אף פעם לא בודקים
והעיקר שיהיה במזל טוב

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
אפשר בשקט להדביק עם דבק עבה ואח"כ את הסימנים להוריד עם קצת בנזין רפואי...לא יפגע בצבע ולא ישארו סימנים.
ואפשר גם לקשט עם טוש מחיק(כזה של לוח...) יש היום בהמון גוונים וצבעים. וזה יורד בקלות עם קצת מים וסבון,מכניסים את הרכב לשטיפה ויוצא כמו חדש...
רק שצריך לדעת לעשות איורים וקשוטים ברמה דיי מוצלחת...
הרבה מזל"ט!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לעשות הכל בקשירות חזקות, וסבון ומים מורידים סימנים של דבק דו צדדי...
על הפרחים היפים האלו שמדביקים על המראות אפשר להצמיד לולאה (בהידוקים אין ספור...) שתיקשר בחוזקה מסביב לצד הצר של המראה וכך אין מצב שזה יכול ליפול או לשים דבק דו צדדי חזק ופשוט להדביק על המראה.
את הסרטים האכלסוניים ששמים מקדימה לאחורה קושרים לחלק הכסוף (הטמבון?) בקשירות חזקות כמה וכמה פעמים.
זה לפי מה שאני זוכרת שעשינו לחתונה של אחותי...
קישטנו את הרכב של אבא שלי (שיותר שומר מחברת ההשכרה שלא יינזק... :)) הלכנו למישהי שתעשי את הפרחים המיוחדים ותלינו בעצמנו כמה שעות לפני החתונה. יצא יפה ומקצועי ולא ירד במשך יומיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה