חסימה

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שוב, נושא נדוש ובהודעות ישנות לא מצאתי מענה לצרכי.
מחשב אחד עם שני משתמשים. שמשתמש אחד יהיה חסום לחלוטין, בשני התקנתי חסימה ע"י קוד.
כיצד אפשר לחסום לחלטין משתמש מלהכנס לינטרנט?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מחשב אחד עם שני משתמשים. שמשתמש אחד יהיה חסום לחלוטין, בשני התקנתי חסימה ע"י קוד.
אתה רוצה ששניהם יהיו חסומים?

yosi44

משתמש פעיל

לא לגמרי ברור מה שכתבת אבל איך שלא יהיה אם אחד מנהל והשני משתמש מוגבל פשוט תוכל להגדיר לו שאין שימוש באינטנט ע"י מדיניות קבוצתית

לא בדקתי אבל מישהו פעם הביא לי את זה נכתב לוינדוס 7 אבל עובד גם ל 10:

הפעל (לחצן וינדוס+ Rך>gpedit.msc>תצורת משתשמש>תבניות מנהליות>מערכת>ניהול תקשורת באינטרנט>[ובחלון הסמוך]הגבל תקשורת באינטרנט>לסמן 'זמין'>אישור

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ואיך חוסמים משתמש מסויים רק לאתרים מוגבלים (רשימה לבנה) (בלי בטיחות משפחתית?)

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא לגמרי ברור מה שכתבת אבל איך שלא יהיה אם אחד מנהל והשני משתמש מוגבל פשוט תוכל להגדיר לו שאין שימוש באינטנט ע"י מדיניות קבוצתית

לא בדקתי אבל מישהו פעם הביא לי את זה נכתב לוינדוס 7 אבל עובד גם ל 10:

הפעל (לחצן וינדוס+ Rך>gpedit.msc>תצורת משתשמש>תבניות מנהליות>מערכת>ניהול תקשורת באינטרנט>[ובחלון הסמוך]הגבל תקשורת באינטרנט>לסמן 'זמין'>אישור
תודה על הרצון, אבל זה לא מבטל את הכניסה לדוגמא לגוגל כרום ()ויש לי וינדוס 7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה