עזרה חולשה נוראה וכבדות ברגליים שהולכת ומחמירה-מישהו התנסה?

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שואלת בשביל חברה יקרה שפוחדת להזדהות...
היא (רווקה) בגיל 25+ ולפני יותר משנה התחילה לה באופן פתאומי חולשה נוראה בשתי הרגליים.
הם חרשו את העולם, עשו בדיקות מקיפות - לא מצאו שום דבר שיסביר את זה. הרגליים נעשו כבדות
והמצב שלה מחמיר ומקשה עליה מאוד את התפקוד וההליכה ללא עזרה. פזיותרפיה והידרותרפיה לא עוזרים.
בררו אצל העסקנים הבכירים והבינו שאין פתרון לזה - רק מחקר בארה"ב שאולי יביא לפתרון עתידי כשיסתיים.

כמובן שהם מקבלים ברכות רבנים ועושים המון השתדלויות של תפילות וקבלות טובות.

השאלה שלי אם מישהו מכיר תופעה כזו? ומצא איזה דרך להקל על זה?
אפשר לענות כאן או באישי.

תודה רבה לכולם!

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שואלת בשביל חברה יקרה שפוחדת להזדהות...
היא (רווקה) בגיל 25+ ולפני יותר משנה התחילה לה באופן פתאומי חולשה נוראה בשתי הרגליים.
הם חרשו את העולם, עשו בדיקות מקיפות - לא מצאו שום דבר שיסביר את זה. הרגליים נעשו כבדות
והמצב שלה מחמיר ומקשה עליה מאוד את התפקוד וההליכה ללא עזרה. פזיותרפיה והידרותרפיה לא עוזרים.
בררו אצל העסקנים הבכירים והבינו שאין פתרון לזה - רק מחקר בארה"ב שאולי יביא לפתרון עתידי כשיסתיים.

כמובן שהם מקבלים ברכות רבנים ועושים המון השתדלויות של תפילות וקבלות טובות.

השאלה שלי אם מישהו מכיר תופעה כזו? ומצא איזה דרך להקל על זה?
אפשר לענות כאן או באישי.

תודה רבה לכולם!
לא יודעת אם קשור אבל פעם היו לי כאבים ברגליים ורופא אמר לי שיכול להיות מחוסר במגנזיום

ששונית

משתמש מקצוען
אירדיולוגיה יכולה לעלות על בעיות נסתרות
וכן גמולוגיה - אבחון באמצעות אבני חן יש מאבחנת בשם גילה גבריאלוב בבני ברק 035320226

yudb

משתמש סופר מקצוען
היו אצל נוירולוג?
MRI עשו?

מכירה משהי שהרגישה כבדות וחלושה ברגליים.
הייתה אצל נוירולוג שבבדיקה ראה שהתחושה פחותה ברגליים.
טיפול אצל כירופרקטית, פתר את הבעיה (היה לחץ על חוליות/עצב בחוט השדרה).
כאן נשמע שונה...

גיליאן ברה נוירולוג שלל?

רמיזא

משתמש מקצוען
אם היא מצליחה לעמוד על אצבעות הרגל,כנראה זה לא טרשת.

libih

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יכול להיות מבעיות מעיים
(לפעמים השלכות של קוליטיס...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה