התייעצות: סלקום גנבים?

האם יש לך בעבר או בהוה חשבון בסלקום? האם בדקת את זה?

• סה"כ מצביעים
    215

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אני בסלקום כי התחייבתי לשלוש שנים
למיטב ידיעתי אם איני טועה - על פי חוק אין התחייבות כזו תקפה מצד הלקוח,
אם תרצה להשאר בסלקום שיבוסם לך, אבל אם לא - תמיד תדע שיש דרך חזרה!...
בכל מקרה ממליץ לך לברר טכנית לפני נקטית פעולה.

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
הצטרפתי לעוד מנוי (שלישיה) והגעתי לקחת את הסים, הביאו לי קבלה, לא פתחתי כשהגעתי לבית ראיתי שחוייב בעל החשבון ב 9.10 ולא היה לי כח לריב על סכום כזה
אם אתה סובר שאתה צודק תנסה לשלוח מייל עם פרטי התלונה, מה תפסיד?

Cבלה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מדבר מידיעה וצריך סוף סוף להניח דברים על השולחן.
יש לי חבר שירד קצת מהדרך ועבד במרכז שירות של סלקום.
עד שהוא עזב שם.
למה הוא עזב?
הוא הסביר לי ששיטת העבודה רשמית היא לגנוב את הלקוחות במה שאפשר.
הם כמובן מגובים בעורכי דין מהשורה הראשונה למקרי תקלה.
המקרה שגרם לו לעזוב היה כשהמנהלת הכריחה אותו לחייב לקוח [סיפור שלם] כדי שלא יהיו מדדים נמוכים במכירות באותו היום....
והוא אומר שזה לא פוגע להם במכירות כי אנשים אוהבים להרגיש שמישהו מתוחכם הצליח לגנוב אותם [אולי לא חרדים].

גם אני עבדתי בשירות לקוחות שלהם ועזבתי מהסיבות הנ"ל.

הם פיתחו שיטה איך למכור ללקוחות תמימים כל מיני 'תוכניות ומסלולים טובים יותר ללקוח' כשבפועל הלקוח ניזוק מזה יותר ממה שהוא מרוויח.

בר בי רב

משתמש פעיל
הגיע הזמן להניח דברים על השלחן.
בפועל זה עולם של שקר עליונים למטה ותחתונים למעלה. - תמצאו את השם של סלקום בכל מקום כמקום ראשון להשכנע להצטרף אליהם, למשל כל המקומונים בעירנו [וכנראה גם בעיר שלכם] מלאים ממבצעים עסיסיים מאוד ומתנות נלהבות לכל מי שמסכים להצטרף לסלקום, בעוד למי שמצטרף לחברות אחרות זה בתוספת תשלום.
כמו כן הקידומת בציבור שלנו השולטת ביותר - זה לא סוד, 05276, או 05271, אולו הן הקידומות של חברת סלקום.

בר בי רב

משתמש פעיל
אני מתכוין שצריך לעשות מהפכה בדבר זה, צריך לתרום מידע יותר, לכלל הציבור, ובפרט לעניים ונזקקים, שידעו מתי כדאי לגשת לסלקום ומתי לא,
צריך לפתוח יותר מודעות אצל הציבור, לדוגמא לפרסם מכתבי הקוראים בעיתונות הפופולרית, על מקרים שקראו בסלקום, לפתיחת קבוצות של "נפגעי סלקום", בקיצור ליצור מודעות איך להשתמש בדבר הזה שנקרא סלקום, ולדעת לנצל אותו בצורה הנכונה והישרה [או לא להשתמש בו כלל, כשלא צריך].

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מתכוין שצריך לעשות מהפכה בדבר זה, צריך לתרום מידע יותר, לכלל הציבור, ובפרט לעניים ונזקקים, שידעו מתי כדאי לגשת לסלקום ומתי לא,
צריך לפתוח יותר מודעות אצל הציבור, לדוגמא לפרסם מכתבי הקוראים בעיתונות הפופולרית, על מקרים שקראו בסלקום, לפתיחת קבוצות של "נפגעי סלקום", בקיצור ליצור מודעות איך להשתמש בדבר הזה שנקרא סלקום, ולדעת לנצל אותו בצורה הנכונה והישרה [או לא להשתמש בו כלל, כשלא צריך].
מתי ראית בפעם האחרונה מכתב שלילי כלשהו בעתונות החרדית?

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חתומים כאן בסקר קרוב לחמישים איש שאומרים לך שסלקום רימו אותם, לעומת בודדים לא יותר מעשרים שאומרים לך שלא...
כמו שאתה עשית את החישוב שיש יותר שלא נהנים ואחוז קטן שכן נהנים.
כך כל אחד יכול לעשות את החישוב בעצמו.
אין לי שום סיבה בעולם לעזוב את סלקום!!!
לא בגלל המשפט הזה אנשים עכשיו יעברו לסלקום.
במיוחד לא כשזה באשכול הנוכחי.

בר בי רב

משתמש פעיל
ראה עוד כאן
https://www.prog.co.il/threads/סלקום-גנבים.158379/
מישהו יודע איפה הכי טוב להתלונן על סלקום
על שקרים וכזבים ללא גבולות
וראה עוד שם
נורא ואיום
פשוט גנבים

אנו מבקשים מכל מי שלקוח סלקום שיעבור מידית!
שירגישו את המחאה!
וראה עוד שם
אין לי ניסיון בסלקום אבל אני מזדהה עם כל מי שעקצו אותו.... גם אני עברתי את החוויה הלא נעימה הזאת כמה פעמים ולקח לי הרבה זמן עד שנרגעתי
ובכל זאת---- יש הלכות לשון הרע ברורות בעניין פרסום גנאי על האחר.
ועוד יותר בעניין לגרום להם נזק (או מחאה)

אני מדגישה: לא אמרתי שמשהו פה עבר/יעבור על הלכות אלא, רק קחו בחשבון לפני שתכתבו את ההודעה הבאה...
אני רק מציין אישית כי אני אישית התיעצתי עם אחד מגדולי המורים מתלמידי הגרי"ש אלישיב על ענין זה של סלקום [בלי להזכיר השם אבל עם הפרטים] והורה לי שאין בזה חשש לה"ר.

בר בי רב

משתמש פעיל
וראה עוד כאן על פשעי ורמאויות סלקום
https://www.prog.co.il/threads/סלקום-עכשיו-אני-נכוויתי.160547/

*
ועוד ציטוט מהכתובת
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=2915920&forum_id=771
להלן הציטוט:
סלקום-גנבים ורמאים!!! גם אצלכם???
מזה 4 חודשים שחברת סלקום מחייבת את כרטיס האשראי שלי בכמה שבא לה, בלי להודיע ובלי להסביר מהי הטעות החוזרת והנשנית שבגינה נעשה החיוב..
זו אינה פעם ראשונה שאני שם לב, שחברות מחברות שונות שאיתן חתמתי על עיסקה לשנה (מי יותר ומי פחות) מחייבות את כרטיס האשראי שלי כטוב בעינהם!!
בשיא החוצפה ובלי שום בושה!!!
בטוח אני, שאיני היחיד בספינה זו , אלא רבי וטובים כמוני נופלים בפח האשראי של חברות שונות ומשונות
אינספור פעמים פניתי לחברת סלקום, ותמיד!!! הסתכמה השיחה (שההמתנה אליה ארוכה מנשוא), במילים: "את צודקת , טעינו, תוך 2 אוו 7 ימי עסקים אנו מזכים אותך .
אך---
כל ציפיותי לשווא.
לא רק שלא זיכו אותי, גם המשיכו לחייב בסכומים ענקיים ובלתי ברורים בעליל.
היש פתרון?!!
זה פשוט מפוצץ! כל חודש מחדש!!

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
הבטחתי שאני ימשיך לכתוב עוד סיפורים על הגניבות שלי בסלקום, לפי מיסת הפנאי, וכעת שהפורום נשקט קצת חשבתי שזה הזמן להוסיף סיפורים... ועם הכל = הסיפורים שלי על הגניבות של סלקום כולם אמתיים לחלוטין, ולחלק גדל מהם עדיין יש לי את הקבלות כמו שכבר כתבתי.
אבל כדי ליתן ריוח בין פרשה לפרשה אני אפתח לזה אשכול חדש בכתובת:
https://prog.co.il/threads/התייעצות-סלקום-גנבים-2.341850/

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
א. סיכמתי על פתיחת קו של עשר ג'יגה עם עשר ג'יגה מתנה נוספים, וכן סים חיוב זיכוי. הכל היה גם בכתב.
לאחר זמן אני רואה שמעודכן בחשבון שלי באתר רק עשר ג'יגה ועוד חיוב על הסים או השליחות.
פניתי למי שפתחתי את הקו דרכה והיא אומרת זה מתנה מאיתנו אל תדאג.
באמצע החודש אני מקבל חיוב על חריגה.
ברחמים גדולים עם מכתבים ובקשת נתק דרך אתר נתק הצלחתי בסופו של דבר לעשות זיכוי לשני החיובים הללו.
בחודש הבא אני רואה שוב פעם חיוב נוסף על הסים בחשבון שלי באתר.
אני מתקשר אומרים לי אין לנו גישה עדיין תתקשר מחר.
אני מתקשר מחר עוד פעם הם לא יודעים כלום על מה אני מדבר תתקשר בסוף החודש.
יש עוד כמה פרטים של שקרים מהנציגים ששייכים לסיפור הזה, אבל התייחסתי רק לשקרים המרכזיים.
לגופו של ענין אני לא זוכר את כל הפרטים אבל יתכן שפשוט הזיכוי מתעדכן רק בסוף החשבונית.
בכל מקרה מדובר בחברה של גניבות ולא משנה אם תמצא שם אלף גניבות או אלף ואחד.

ח. י. פ

משתמש צעיר
גם אני מצטרף לנפגעי סלקום
וחשוב להבהיר אל תפחדו להילחם איתם ולדון עימם בבית משפט
גם עם העורכי דין הגנבים
אני מכיר 8 סיפורים שניצחו אותם
החברה ידועה לשמצה
מקום ראשון בתלונות הציבור
וגם באם יש מבצע שרק נראה לכם זול
בסופו של דבר משלמים שבעתיים

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני מצטרפת לנפגעי סלקום!
גם מחיר יקר, גנבות ושות'
וגם קליטה מזעזעת!!!!!

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
ציטוט מילה במילה מתוך דבריו של מנהל עמותה ידועה
אני אישית לא מנייד קווים לסלקום גם אם יתנו לי מכשירים בחינם.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
גם אני בעבר הייתי לקוח של סלקום וחייבו אותי בגלל חריגה מהתוכנית ללא הגבלה שלטענתי החברה היתה אמורה ליידע אותי שעומדת להסתיים החבילה ובתחילת החריגה ולא הודיעה והם טענו שכן השאירו הודעה מוקלטת וביקשתי שישמיעו לי את ההקלטה ואמרו שהם לא יכולים. תכלס' , אחרי תקופה ( אולי אף שנה ויותר) הגיע לי מכתב שבמסגרת תביעה ייצוגית על חיוב ביתר הם מזכים אותי בסכום שגבו פלוס ריבית וכו'. אך סתם נקודה לגבי זה שבסקר פה הרוב מתלוננים נגד סלקום זה לא מספיק ראיה כי רוב לקוחות הסלולאר בארץ הם של סלקום ואני יכול לומר שגם פרטנר והוט מובייל ורמי לוי לא צדיקים גדולים. גם הם גבו ממני סכומים שלא בצדק אך הגרוע ביותר זה רמי לוי שאין לך עם מי לדבר,הרגשתי שאני מדבר לקיר, אחרי שהתעקשתי על דעתי הם נפנפו אותי בכך שישאירו פניה ואם אני יתברר כצודק יחזרו אלי תוך 14 יום ומותר לציין מה היה הסוף בניגוד לפרטנר והוט מובייל שכן זיכו אותי אחרי נחישות מצידי.

A052

משתמש סופר מקצוען
חברה שלא מזכה ניתן לתבוע (באישור מורה הוראה) בבית משפט לתביעות קטנות, עד 10,000 ש"ח פיצוי ללא הוכחת נזק.
תביעה ניתן להגיש גם באינטרנט, ובדר"כ כשהחברה מבינה שאתם צודקים היא תתפשר איתכם לפני בית המשפט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה