מידע שימושי **החזרים-התפתחות הילד- נגמרים בעוד חצי שנה!!!! ***זה תלוי בנו !!

קצרה

משתמש מקצוען
הביקוש הגדול עדיין נשאר, ולא נראה לי שאי מי תישאר חסרת מעש ,אבל ייתכן שמטפלות רבות, במיוחד אלו המנוסות והמקצועיות, יעדיפו להמשיך לקבל בפרטי את ההורים שיכולים לשלם באופן פרטי, ובקופה יהיו, בעיקר, מטפלות מתחילות שצוברות ניסיון עבור השכר הנמוך שמשלמת להם הקופה.

ככה עלול להיווצר מצב של שירות מקצועי ומהיר לבעלי יכולת כלכלית, לעומת שירות פחות מקצועי עם המתנה ארוכה בהשתתפות הקופה למי שיתקשה לעמוד בעלויות הטיפול הפרטי. זה החשש מהרפורמה....

זה היה המצב עד היום אולי?? מטפלות העדיפו לקבל בפרטי. לא היו מספיק עובדות בקופה והקופות הפנו את ההורים לשימוש בהחזרים שעלו להורים יותר כסף.

ברגע שזה יהיה כל כך יקר - התהליך ההפוך נשמע הגיוני לא פחות.
ההורים לא יהיו מעוניינים/ יכולים לשלם סכום גבוה כל כך ויעדיפו להמתין בקופה כל עוד לא מדובר בבעיה חמורה של ממש...
מי שיפנה לפרטי וישלם הון וזה לא יהיה רבים - יפנה בדרך כלל לבודדות שנחשבות במיוחד.
השאר - לא תרווחנה מספיק ותאלצנה ללכת לעבוד בקופות שתשווענה לכוח אדם .

הרופאים המנתחים יוכיחו שלדינמיקה הזו יש על מה לסמוך.
גם הרופאים המנוסים והמעולים גילו שאין כל כך הרבה אנשים שישלמו הון עתק לניתוח אצלם. ומלבד כמה גדולים במיוחד שהוחרגו מראש מהחוק - כל האחרים נכנעו לאט לאט ונכנסו להסדר כי לא היו מספיק אנשים שישלמו הון --

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
א"א לחתום על העצומה, הם כותבים שקיימת תקלה.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
זה היה המצב עד היום אולי?? מטפלות העדיפו לקבל בפרטי. לא היו מספיק עובדות בקופה והקופות הפנו את ההורים לשימוש בהחזרים שעלו להורים יותר כסף.

ברגע שזה יהיה כל כך יקר - התהליך ההפוך נשמע הגיוני לא פחות.
ההורים לא יהיו מעוניינים/ יכולים לשלם סכום גבוה כל כך ויעדיפו להמתין בקופה כל עוד לא מדובר בבעיה חמורה של ממש...
מי שיפנה לפרטי וישלם הון וזה לא יהיה רבים - יפנה בדרך כלל לבודדות שנחשבות במיוחד.
השאר - לא תרווחנה מספיק ותאלצנה ללכת לעבוד בקופות שתשווענה לכוח אדם .

הרופאים המנתחים יוכיחו שלדינמיקה הזו יש על מה לסמוך.
גם הרופאים המנוסים והמעולים גילו שאין כל כך הרבה אנשים שישלמו הון עתק לניתוח אצלם. ומלבד כמה גדולים במיוחד שהוחרגו מראש מהחוק - כל האחרים נכנעו לאט לאט ונכנסו להסדר כי לא היו מספיק אנשים שישלמו הון --
עלות של ניתוח היא מאוד יקרה, ולכן עלות של ניתוח פרטי ללא החזר של ביטוח היא אופציה לאמידים.

לעומת זאת עלות של סדרת טיפולים אצל מטפלת פרא רפואית, היא זולה יותר, דבר שיותר אנשים יכולים להרשות לעצמם. ככה יכול בקלות להיווצר המצב שתיארתי בהודעה הקודמת.

הלוואי ואני טועה.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
עלות של ניתוח היא מאוד יקרה, ולכן עלות של ניתוח פרטי ללא החזר של ביטוח היא אופציה לאמידים.

לעומת זאת עלות של סדרת טיפולים אצל מטפלת פרא רפואית, היא זולה יותר, דבר שיותר אנשים יכולים להרשות לעצמם. ככה יכול בקלות להיווצר המצב שתיארתי בהודעה הקודמת.

הלוואי ואני טועה.
טיפול פרטי יחיד יכול להגיע ל180-250 ₪ בסטנדרט
כשיש לך 2 ילדים שכל אחד מקבל 2/3 טיפולים בשבוע
התוצאה בסוף השנה הרבה יותר מניתוח חד פעמי..

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
טיפול פרטי יחיד יכול להגיע ל180-250 ₪ בסטנדרט
כשיש לך 2 ילדים שכל אחד מקבל 2/3 טיפולים בשבוע
התוצאה בסוף השנה הרבה יותר מניתוח חד פעמי..
הנתון הזה רק מחדד את הפערים שיכולים להיות. מי שהילד שלו זקוק לסדרה בודדת של טיפול בתחום ספציפי, יוכל להרשות לעצמו יותר בקלות מטפל מקצועי, לפי בחירתו האישית ובזמן שנוח לו.

דווקא מי שיהיה זקוק לטיפולים רבים עבור הילדים שלו ויהיה לו קשה יותר לממן טיפולים פרטיים, ייאלץ להיות תלוי בקופה עם התנאים שהיא מציעה.

שוב אכתוב, כולי תקווה שאני טועה, ויהיה שירות גם מקצועי וגם מוזל לכולם.

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הנתון הזה רק מחדד את הפערים שיכולים להיות. מי שהילד שלו זקוק לסדרה בודדת של טיפול בתחום ספציפי, יוכל להרשות לעצמו יותר בקלות מטפל מקצועי, לפי בחירתו האישית ובזמן שנוח לו.

דווקא מי שיהיה זקוק לטיפולים רבים עבור הילדים שלו ויהיה לו קשה יותר לממן טיפולים פרטיים, ייאלץ להיות תלוי בקופה עם התנאים שהיא מציעה.

שוב אכתוב, כולי תקווה שאני טועה, ויהיה שירות גם מקצועי וגם מוזל לכולם.
השאלה האם הם יתאימו את עצמם למגזר עם המטפלים או שאנחנו נצטרך להתאים את עצמינו ח"ו...

THJKI

משתמש חדש
לדעתי כל תגובה או אמירה בעניין בריאות או קופ"ח חייבים לציין את שם הקופה של הכותב כדי שהקורא יוכל להשוות בין הקופות. ואשמח לדעת אם יש דיון בעניין קופ"ח. שזה אומר זמינות התורים ומקצועיות. לשם הדוגמא אני משחזר עכשיו שכבר 7 שנים אני הולך לאותו רופא בתחום מסויים והייתי אצלו ב4 אזורים שונים פשוט הוא כמעט הרופא היחיד בתחום בכל המחוז. ולכן הבעיה שלי לא נפתרה כבר 7 שנים וכל פעם הרופא שעכשיו אני משחזר שזה אותו רופא טוען שאין שום דבר מיוחד ומביא משהו להרגעה מיידית. וכן התור הקרוב אצלו הוא אחרי החגים וגם הפעם הקודמת חיכיתי חודשיים. כי הוא הרופא היחיד במחוז וכל יום נמצא כמה שעות במרפאה אחרת. אציין שאני במאוחדת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה