הדמיות

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הצלחתי למצוא פה בפורום מישהו שיגיד מהו מחיר הוגן ומהו מחיר ריאלי.
איך מתחילים אמורים לדעת מהו מחיר שובר שוק?
תקנו אותי אם אני טועה

הדמיה ברמה גבוהה איכותית ומפורטת. חוץ מבט פינתי הצופה לשני חזיתות בבנין. מתחיל מ2000-3000 למבט ראשון. מבט נוסך לאותו בנין יכול להיות בחצי מחיר מזה.
מבט לילה בתוספת של עוד 800 שח בערך למחיר המבט.

הכל כמובן תלוי ברמת המורכבות של הבנין.
אם מדובר בוילה עם פיתוח שטח מטורף יכול להיות אולי יותר. או אם מדובר בהדמיה לתמא להגשה בעירייה יכול להיות קצת פחות.
אבל זה נראה לי מחירים נורמאליים והגיוניים.
הדמיות פנים נע בסביבות ה1000-2000 לחדר תלוי. סלון? מטבח? מרפסת? בריכה? גג פנטהאוז? אמבטיה? לכל חלל מחיר אחר תלוי במורכבות שלו.
וגם המחיר משנה אם אתה מעצב את החלל או שמביאים לך עיצוב מפורט שלו.
בקיצור הכל תלוי.
כל דבר לגופו.

תתקנו אותי אם הגזמתי במחירים לכאן או לכאן.

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתנצלת מראש על דעותי השונות.
עוד לא מצאתי מתחיל שלוקח מחירי ריצפה שיכול להתחרות עם הדמיה של מקצוען! - וברגע שהוא יפיק הדמיה של מקצוען הוא יעלה מחיר, הוא פשוט ירגיש דפוק עם עצמו
מי שמחפש מחיר זול - והכוונה לזול מאוד, מה שאתם מכנים מחירי ריצפה, הוא אחד שלא מענין אותוו איכות והוא לא קהל היעד של המקצוענים.
התחרות מתחילה בין המקצוענים, בין מחיר זול יותר לזול פחות, או יקר יותר לפחות.
וברוכים הבאים לעולם התחרותי שלנו, חפשו את הייחודיות שלכם, הערך המוסף שאתם נותנים ללקוח, ואת האפשרות שלכם לתת את המחיר האטרקטיבי יותר עם הרווחיות הגבוהה ביותר, זה בהחלט משחק שחמט מורכב, אבל תפסיקו להציק למתחילים.
אז בלי בושה - אחד הלקוחות הראשונים שלי שעבד איתי כמתחילה קיבל ממני סט הדמיות בכ300 ש"ח להדמיה!!!!! פשוט לא העזתי לתמחר את הפרויקט ביותר מ5000 ש"ח
גם אני הייתי בהלם בסוף העבודה, ומה קרה?? הבנתי שזה לא משתלם לי, הוא היה מרוצה עד הגג.
היום הוא משלם פי 10 כמו ילד טוב, ומרוצה מהעבודות עד הגג!! הוא מעריך את העבודה.
אני לא אומרת לא להתיעץ, כל אחד מנסה לתת את המחיר הגבוהה ביותר שיכול, אבל,
שנו כיוון, תלחמו על הרמה, לא על המחיר, המחיר יבא לבד!
משהו פה יכול להתחרות עם רמת ההדמיות של טוטם, של view point? , של בתאל זיתוני?,
תחתרו לשם, יהיו מספיק אנשים שמוכנים לשלם על זה.

תנו למתחילים, לעבוד עם מי שלא רוצה לשלם. זה win win, למתחילים זו הזדמנות טובה ומי שלא רוצה לשלם ממילא לא יבא אליכם.
ולמקצועים? קשטו עצמכם תחילה - אתם תזהרו מלתת מחירים נמוכים מדי, אך אל תשכחו שהשוק הוא פתוח, ואן לאף אחד לגיטימציה להתערב במחירים של השני.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מור,
כולנו מכירים את הפסיעות הראשונות, הקשות, שלאף אחד אין טעם טוב מהם.
אף אחד מהותיקים כאן לא מרגיש מתחרה עם המתחילים!

אממה, בשונה ממך, העבודות הראשונות שלי היו בחינם אבל הלקוח היה אני בעצמי! עשיתי את הסטאז' הקשה על הבשר שלי, אבל העבודה הראשונה שלי ללקוח הייתה באלפים ולא במאות! ואם הייתי לוקחת ממנו כמה מאות, תקופה אח"כ כשהיה צריך עוד הדמיה והיה רואה שהתווסף לו עוד איזה '0' בהצעת מחיר הוא היה בטוח שיש כאן טעות, הרי לפני זמן קצר היו שם שני אפסים, לא?

חוץ מהקטע של התמחור, לדעתי, ואני מאמינה מאוד שתסכימי איתי שבשנה הראשונה לעבודה העבודות הם לא מי ידוע מה (אפי' שהייתי בטוחה אז שאני כבר מקצוענית ;) ) והלקוחות הראשונים לכאורה 'נשרפו' כי יש הרבה בעיות, לוקח פי חמש כל דבר קטן (לא אשכח שמשהו ביקש ממני הדמיה לארון קודש ובשיא הבטון אמרתי לו שייקח לפחות שבועיים והייתי בהלם איך זה יכול להיות שמשהו אמר לו תוך יומיים)

וההוכחה הכי גדולה לכל הנושא הזה, זה שתראי כמה אנשים באמת עובדים בהדמיות וכמה מהן נשרו, התייאשו, ועובדים (או לא עובדים) במשהו אחר.

שוק העבודה בהדמיות פוטוריאליסטיות הוא שוק קשה וצריך המון אורך רוח כדי לכבוש בו פסגות.

הצלחות לכולם!

מנדי פרל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני במקרה יצא לי לעשות את 'הפרוייקט גמר' בסיום הלימודים שלי (לפני שנתיים פלוס) ללקוח אמיתי, זה פרוייקט של 8 הדמיות עבדתי ע"ז שעות ע"ג שעות, ותחשבו הייתי טירון ארך לי פי עשר מהיום, ולקחתי בסביבות 1450 ש"ח להדמיה ורעדתי לתת כזה מחיר, כמובן אם זה היה בודד הייתי לוקח יותר, זה ארך לי קצת פחות משלש שבועות עם תיקונים קלים שהם רצו,אבל ההרגשה הטובה והסכום שהצטבר היה נחמד

בקיצור אל תיהיו מידי נחיתיים אל תיהיו פרייארים קחו מחיר כמו שמגיע לכם, אבל מה כן תנו תמורה תשקיעו, שלא אחד שעושה הדמיות ברמה ג' יקח יותר מרמה א', רק זה מרמה א' שיקח כמו שצריך לא צריך לפחד לתמחר כמו שצריך,אם לא הלקוח הזה יבוא אחר יותר טוב, פרנסה משמיים נטו
מצו"ב קישור https://www.prog.co.il/media/albums/הדמיות-פנטהאוז.4515/

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה