שאלות למתחילים הגשת תמונות ללקוח

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
סליחה על הבורות (אני רגילה להדפיס רק דיגיטלי) , באלבום הדבקה מעצבים כמו דיגיטלי? או פשוט מדביקים את התמונות איך שהם?

המחירים שלי נמוכים גם ככה אז אם אצטרך להוסיף עוד 75 לאלבום הדבקה זה ממש לא ישתלם לי (שווה לעלות את המחירים של החבילות בשביל זה?)
אפשר לעצב ואפשר להדביק בלי עיצוב
רק אם מעצבים לדאוג שלא יהיה באמצע משהו משמעותי שיכול להחתך

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
15/21 30 עמודים עולה 110 ש"ח
לא ידעתי שיש גם של 30 עמודים
בדיוק היום שאלו אותי על זה ואמרתי שלא קיים

באלבום הדבקה מעצבים כמו דיגיטלי? או פשוט מדביקים את התמונות איך שהם?
אני כן הכנסתי כמה דפים מעוצבים כמו של אלבום דיגיטלי באלבום הדבקה, יצא ממש יפה. רק צריך לקחת בחשבון שכל תמונה היא נפרדת ולא דו-צידית.
מכירה צלם שכל האלבומים שלו של הסטודיו הם אלבומי הדבקה והוא מעצב את הדפים כמו בדיגיטלי

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

Gitty R

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קופצת שוב על האשכול, מה עושים באלבום הדבקה שוכב עם התמונות העומדות, אני רואה שהאלבומי הדבקה של גודל 21-15 באים "שוכבים" ויש לי הרבה תמונות גם "עומדות"..
אם אני לא עושה גרפיקה, איך מסדרים את זה?

תודה!!!

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קופצת שוב על האשכול, מה עושים באלבום הדבקה שוכב עם התמונות העומדות, אני רואה שהאלבומי הדבקה של גודל 21-15 באים "שוכבים" ויש לי הרבה תמונות גם "עומדות"..
אם אני לא עושה גרפיקה, איך מסדרים את זה?

תודה!!!

עשיתי עכשיו משהו כזה ללקוחה שרצתה "אלבום בלי עיצוב"
שמתי תמונות שמתאימות פחות או יותר אחת ליד השניה.
לרוחב בגודל 2/3 מהעמוד
ואת התמונה לאורך ב1/3 הנותר.
נראה ממש טוב.

יכולה לשלוח לי מייל ואשלח לך דוגמא...
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה