מידע שימושי דרוש מידע על המחלה הידועה רח"ל

יענק'ל

משתמש פעיל
D I G I T A L
פורים שמח
דרוש אחד או אחת שהיה לו או מכיר מיקרוב את המחלה הידועה רח"ל במוח בדווקא
לבירור דרכי טיפול מה עזר ומה לא ורק בזבוז זמן ואנרגיה
גם בדיאטות וכן באלקטרודת ודמיהן

אפשר להשאיר פרטים באישי
בברכה והסרתי מחלה מקרבך

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אך ורק להתייעץ עם מומחי רפואה כמו הרב פירר והרב בני פישר או עזר מציון.
אין דומה מקרה אחד למשנהו.
ובטח שאל תתפתו לכל מיני המלצות על דברים טבעיים שלא הגיעו ממומחים כמו הנ"ל. למרות שהם מציגים 100% הצלחה וללא תופעות לוואי.
פורים שמח ורפואה שלמה

יענק'ל

משתמש פעיל
D I G I T A L
תודה לכל העונים והעוזרים מניסיונכם האישי ובפרט בפרטי לכל אחד בשמו הטוב ועוד בימי הפורים הטרודים
ועל זה נאמר "אין חכם כבעל ניסיון"
הייתי מפרט יותר אבל לא קבלתי מהם רשות
אבל מרגיש שאני חייב לשתף אתכם בהשגחת הפרטית המיוחדת שעבר דרך פרוג
קרוב משפחתי חלה רח"ל במחלה הידועה והסתובבנו כבר מעל חודש ללא טיפול מפני הביורוקרטיה הישראלית ונפגשנו עם כל המי ומי עסקנים אדמורי"ם וחכ"ים
נכנסנו לאחד האדמורי"ם לטכס עצה ותשועה כדת מה לעשות ושם עלה גם את העניין של הטיפולים האלטרנטיביים למניהם וכדרך העולם היה כל מיני דעות במשפחה אם לעשות או לא ומה כן ומה לא אז אדמו"ר אמר לחפש אחד שהיה לו אותו דבר ובאותו מקום ולשאול את חוות דעתו ואני חשבתי לעצמי אין לי כבר כוח מה לחפש משהו איך אני ימצא אני רוצה לשמוע את הרוח הקודש וגמרנו אז אחרי הרבה תפילות נכנס לי המחשבה ביום הקודש פורים לפרסם כאן ומה שקרה שקבלתי כאן שתי אנשים שהתברר שסובלים מאותו מחלה באותו מקום ובאותו שם וקרובי משפחה שלא ידענו
והלכנו לר' חיים קנייבסקי ששמע את סיפור פסק לאלתר לשנות את השם ויש לציין ששאלנו את ר' חיים כמה פעמים אם לעשות שינוי השם וכל פעם פסק שלא
ומיד אחרי כך ב"ה הדברים התחילו לזוז בפרט אחרי שקיבלנו כאלו הכוונות ועצות בס"ד
וישועת השם כהרף עין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה