ג'מבומייל

• פותח הנושא HDAS
  • פורסם בתאריך

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
גם לכם זה קורה??
נתקעים לי כל השליחות האחרונות שלי במסך הזה ואחרי 10 דקות בערך הוא כותב שיש לו שגיאה וכו'

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    KB 29.5 · צפיות: 16

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא היתה לי כזו בעיה
אבל היתה לי בעיה אחרת שכל הקבצים ששלחתי שבוע שעבר דרך הגמבו מייל
הגיעו לבית דפוס פגומים...
היתי צריכה לשלוח להם הכל בדרך אחרת
מוזר

nechama3048

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גמלי לא מסתדר לאחרונה לשלוח בג'מבו מייל,

הוא נתקע באמצע העלאת הקבצים.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
גם לי זה קורה.
תלחצו למטה על הכיתוב התכלת לשליחה דרך הרכיב הישן, דרך שם זה עובר מצויין.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני בדר"כ מבטלת את הV למטה, וזה עובר טוב.
צפה בקובץ המצורף 90187
בכל מקרה אפשר לכתוב להם בצור קשר, והם מתייחסים מאד יפה ומשתדלים לעזור.

קבצים מצורפים

• 0 ביטים · צפיות: 0

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ולמה אתם לו שולחים עם DROGBOX ? עד 2 גיגה זה עובד בצורה מדהימה !! ניתן לשלוח קישור לכל קובץ שרוצים. וזה פתוח גם לנתיבים ורימונים ואתרוגים‬
http://db.tt/YNURYQ8

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מיכל תודה איך זה עובד שם בדיוק??? (לא הבנתי כ"כ מהוידאו), ולגבי ג'מבו מייל - אכן הרכיב הישן טוב יותר.

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אכן שלחתי להם והם ענו בתוך פחות משעה (הלוואי שכולם היו מתייחסים כ"כ מהר) שזה קשור לאנטי וירוס נוד והפתרון לזה מופיע במדור שאלות ותשובות שלהם (השאלה האחרונה)
בכל אופן תודה רבה לכולם

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ולמה אתם לא משתמשים בגוגל דוקס?
הכי נח, מהיר, ומתוך התיבה שלכם!!

אם מעוניינים בפרטים, תכתבו, ואשתדל לפרט.
כל טוב!

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י תם;554386:
מיכל תודה איך זה עובד שם בדיוק??? (לא הבנתי כ"כ מהוידאו), ולגבי ג'מבו מייל - אכן הרכיב הישן טוב יותר.

פשוט מתקינים את התוכנה שלהם (מגדירים את הדואר אלקטרוני שלך, סיסמא שאת רוצה שיהיה לך כדי להכנס ממחשב אחר לגיבויים שלך)
נוצר לך במחשב תיקייה בשם DROGBOX, שבתוכו יש כמה תיקיות. ישנה תיקיה שנקראת PUBLIC, כל קובץ שנכניס לתוכו, נקליק עליו עם הימני של העכבר, נקבל אפשרות בחירה של COPY DROGBOX LINK, נבחר בזה, ואז נכנס למייל שלנו ונעשה הדבק. נראה שהוא מדביק קישור לאן שהוא, את הקישור הזה נשלח למי שנרצה, ועל ידי הקלקה על הקישור הוא יקבל את הקובץ אליו למחשב כמו הגמבו מייל.

להורדת התוכנה: http://db.tt/YNURYQ8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה