בתור בעלת עסק- לתועלת הרבים

יסמין שטרן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בס"ד

כולנו נתקלים במחויבות של דיווח והגשת דוחו"ת כבעלי עסקים- הן עוסק פטור והן עוסק מורשה.
כמה כאבי ראש זה יכול להביא לנו (אני אישית ממש לא מתחברת לכך)...
ולכן מזל שיש מי שיכול ל"הוריד" את זה ממני.
במקרה הזה, בעלי ב"ה, רו"ח בעל הרבה ניסיון בהגשת דו"חות לעצמאיים ודיווחים שנתיים, ישמח להרחיב את פעולתו ולעבוד עם אמנים נוספים. מוזמנים לפנות למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איזה רעיון!
נשמור את המספר

אני חושבת שמעטים האמנים שמסתדרים עם כל הפרצדורה (זה פשוט דבר והיפוכו)

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
בס"ד

כולנו נתקלים במחויבות של דיווח והגשת דוחו"ת כבעלי עסקים- הן עוסק פטור והן עוסק מורשה.
כמה כאבי ראש זה יכול להביא לנו (אני אישית ממש לא מתחברת לכך)...
ולכן מזל שיש מי שיכול ל"הוריד" את זה ממני.
במקרה הזה, בעלי ב"ה, רו"ח בעל הרבה ניסיון בהגשת דו"חות לעצמאיים ודיווחים שנתיים, ישמח להרחיב את פעולתו ולעבוד עם אמנים נוספים. מוזמנים לפנות למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אני שוקלת ברצינות, אבל רוצה לדעת מה העלות השנתית שהוא גובה כדי להוריד לי את 'כאב הראש' הזה..

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שווה שווה שווה כל אגורה
רוצו על זה.
לא יאומן כמה כסף וזמן אנשים מפסידים כשמנסים בלי יועצמס או רו"ח טוב.

יסמין שטרן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני שוקלת ברצינות, אבל רוצה לדעת מה העלות השנתית שהוא גובה כדי להוריד לי את 'כאב הראש' הזה..
עדיף שתכתבי לבעלי, לי אין מושג כמה זה אמור לעלות. אני יודעת שהוא עושה מחירים נוחים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה