בירור על קורס עריכה תורנית בתג ואינדיזיין

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני חושב על לימוד הקורס אבלל אין לי שום רקע בעניין למעט הקלדה רגילה בוורד ללא ידע עמוק בתכנה כלל. האם יש לי מה ללמוד עכשיו ? האם יש כאן עורכים שהגיעו לקורס ללא ידיעה מוקדמת והיום הם עורכים ומתפרנסים מזה? אשמח לשמוע.
תודה רבה

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית זה לא קשור לתג או אינדיזיין
התכוונת אולי עימוד

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא צריך רקע, אף שרקע עוזר מאד.
עשיתי את הקורס בלי רקע בתוכנות הנ"ל, ויצא לי מזה כמה דברים. אמנם אישית אני לא מחפש עבודות עימוד, אבל בהחלט עשיתי כמה וכמה דברים.
לאינדיזיין עוזר לדעת אנגלית בסיסית. יש לי חבר מחזור שלא רכש אינדיזיין, משום שהוא לא יודע אפילו ABC, ורק בתג הוא משתמש.
עימוד זה לא תכנות ולא צריך ידע בתכנה. צריך רק אהבה חולנית לספרי קודש, ולסכם בכתב את השיעורים ולעשות את המטלות. במהלך הקורס בונים תיק עבודות נחמד.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא צריך שום רקע. רק טעם טוב ורצון ללמוד ולהצליח. את כל השאר לומדים בקורס (בפרוג כמובן).

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כן צריך גישה וחיבור לתחום,
כמו ש @צח מלול כתב באשכול סמוך:

https://www.prog.co.il/threads/כישרון-ציור-ומעמד-טוב-קשור.478517/
לדעתי ברוב המקרים זה דברים נרכשים
אני לא רוצה להזכיר שמות אך יש כאן בפורום אנשים שבהתחלה במשך כמה שנים העבודות שלהם היו מחרידות, והיום הם ברמה גבוהה ביותר

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לדעתי ברוב המקרים זה דברים נרכשים
אני לא רוצה להזכיר שמות אך יש כאן בפורום אנשים שבהתחלה במשך כמה שנים העבודות שלהם היו מחרידות, והיום הם ברמה גבוהה ביותר
נכון,
אבל כנראה, זה שהם שרדו בתחילת דרכם ונשארו בתחום העימוד במשך כמה שנים - כבר אומר משהו על הגישה והאהבה שלהם למקצוע הזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה