ישראל מאיר יחזקאל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בערוץ אצל ריבו זה לא עלה בכלל.
עכשיו אני רואה שציצו גם שלח את זה כבר..
שוב גם על ציצו יש לומר כמו שאמר פה אחד מהאשכול שזה לא הוגן כ"כ להוציא מזמר שיר שהוא עדיין לא העלה בכלל. מסכים איתו.

המייבין

משתמש מקצוען
שוב גם על ציצו יש לומר כמו שאמר פה אחד מהאשכול שזה לא הוגן כ"כ להוציא מזמר שיר שהוא עדיין לא העלה בכלל. מסכים איתו.
נשמה, השיר הזה יצא כבר עם תמונת השיר והוא מופץ בכללללל הרשתות החברתיות
ולא נראה לי שזו הדלפה

המייבין

משתמש מקצוען
אחי, מה אתה לא יודע מה הולך ברשתות החברתיות זמר משמיע למישהו חבר, משם זה עובר הלאה, למרות שהזמר עצמו לא העלה את זה עדיין לערוץ הרשמי. וזה הורס לזמר מאד משום שהזמר עצמו מרוויח הרבה שאנשים צופים את זה דווקא דרך היוטיוב [את ההשמעת הבכורה] הוא מרויח מזה באקו"ם עשרות ומאות שקלים. אני בפנים אני יודע מה זה. אני בעצמי מלחין כותב שירים יוצא לי לעבוד עם זמרים והם אומרים לי את זה.
נשמה.
זה יצא עם תמונת שיר וכל זה. אין מצב שזה הודלף אם הוא לא היה רוצה שזה יודלף.
ויש קבוצה בטלגרם שכתבו אתמול שזה יצא היום ואכן קרה הדבר
אז....

ביגדיל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אפשר להעלות את השיר 'זה לא הקורונה' של הרב יוסף ברגר?
כקובץ להורדה

תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה