Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

יובל א

משתמש פעיל

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לא הבנתי מה מיוחד? (אולי האוזניות שלי לא טובות...)
לי זה בלבל את האוזניים פעם right פעם left
בקיצור, עשה לי כאב ראש
צריך בשביל זה אוזניות מתאימות. אבל זה כל האפקט שפעם בימין ופעם בשמאל משחקים לך במוח, כאילו זה נמצא במרחב אחר. (לדעתי גם זה קצת טו מאצ' יכלו יותר לעדן את זה)
פה מסבירים את זה:

וזה עוד שיר עם האפקט, של נתן גושן באתי לחלום:

ש.י.

משתמש מקצוען
קטעי המוזיקה המיוחדים של השבוע מתוך 'כיכר השבת':
הקלידן עמי כהן ואמן הקלרינט המצויין אברהם בלטי בקטע מיוחד ומרגש: אם אשכחך ירושלים מומלץ בחום
הקטעים המופלאים: מבחר סרטונים בלעדיים מאתר 'כיכר השבת' הצצות אל מאחורי הקלעים של תעשיית המוזיקה ביניהם: עדי נתנאלי מאולפן סינטי מיוזיק בונה מקצב פאנק חדש לקלידנים, אברימי רוט בביצוע מיוחד ועוד.. שווה להיכנס
הקטעים המיוחדים מסיומי הש"ס: צפו בשני קטעים מרהיבים במיוחד זאנוויל ומלכות "אמר רבי אלעזר", וקטע מאוד מרשים ויפה של זאנוויל ומוטי שטיינמץ שתהא תורתך
מרשים במיוחד
kikar.co.il/353537.html
kikar.co.il/353702.html

לראשונה במוזיקה החסידית מגיח הזמר חיים שלמה מאייעס עם השיר שלו 'מלמעלה למטה' בגרסה מיוחדת של
8D אתם מוזמנים לשים אוזניות (מומלץ מאוד לשים אוזניות קשת ועם אוזניות באיכות טובה כמו של גי.בי.אל) עוד יותר טוב ופשוט להנות להרגיש חוויה מוזיקלית מצויינת. מה זה 8D? האזינו לקטע הבא מהתכנית של זמן אוויר עם מנחם טוקר שם הטכנאי של רדיו 'קול חי' מנתח את זה, ומושמע שם גם 'צעקה' של מ.ב.ד בגרסה הזאת https://www.93fm.co.il/radio/602434/?utm_source=site&utm_medium=תגית: אסף קליין
והנה מאייעס עם השיר:
שולי רנד שתמיד מפתיע עם קליפים בסגנון מיוחד המשלב גם את חוש המשחק הנהדר שיש לו לשיר 'הספינה':
ומיילך קאהן עם קליפ מצוויר בחול עם שיר שקט 'אני מאמין:
ולסיום 'ניגון אופרוף' (הניגון המוכר שמושר בזריקת הסוכריות בשבת בר מצווה/חתן בביצוע מיוחד עם רשימת נגנים מרשימה ומיוחדת ביותר שהתאחדו תחת להקת הכלייזמר 'ייאפציק'

תופים : אבי מזרחי

סקסופון: דור אסרף, חיים קירשנבוים, אברימי קלצקין

חצוצרות: תומר בוכניק, אלכס מלצר

גיטרות: נחמן נתן דרייער, יונתן פורת, נחמן הלביץ

בס: שלמה שפילמן

טרומבון: שחר לבנה

קלרינט: אברהם בלטי, נחמן צוקר, חיים קירשנבוים

קלידים: אחיה אשר כהן אלורו, אביה גרינברג, מוישי מנדלסון

אקורדיון: ליאור גרוסמן

כינור: שימי וייצהנדלר, דוד פרנק, עקיבא ווקס

והנה הקליפ המלא: https://www.kikar.co.il/353903.html
הראיון עם טוקר חסום לי, אפשר להעלות א"ז בדרייב או בג'מבו?

. שרית .

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צריך בשביל זה אוזניות מתאימות. אבל זה כל האפקט שפעם בימין ופעם בשמאל משחקים לך במוח, כאילו זה נמצא במרחב אחר. (לדעתי גם זה קצת טו מאצ' יכלו יותר לעדן את זה)
פה מסבירים את זה:

וזה עוד שיר עם האפקט, של נתן גושן באתי לחלום:
אפשר להעלות את השיר באתי לחלום? לא בקישור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה