מידע שימושי אפטות בפה תרופות סבתא,

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אחרי שתעשו את כל זה יעבור חודש והאפטות יעברו,
ככאלו שסובלים הרבה מאוד בתדירות גבוהה מאוד - צר לנו לעדכנכם
אין פתרון אמיתי!!!!
היינו שילמנו המון כסף - שום דבר לא עזר באמת - הכל זה סחיבת זמן עד שפשוט זה עובר בצורה טבעית....
מכירה מישהו שסבל שנים! וניסה המון תרופות שעזרו וחסר חזרה מיידי
אבל מאז שהפסיק קמח לבן וסוכר- נגמר הכל!

פונץ' וניל

משתמש פעיל
מה זה אוראל מדיק?
אני לא סתם אומר שנים סבלתי מאפטות.
עד שגיליתי את התרופה הזאת היא יקרה אבל שווה המון.
זה באמת תוך 10 שניות.
זה לא משחה זה קיסם של אוזן מפלסטיק חלול באמצע שבתוכו יש כמעין חומר נוזלי גופרית בצבע אדום שכאשר שוברים את ראש הקיסם הווקום שתופס את החומר משתחרר וכל החומר חודר לצמר גפן השני.
ומתמלא בנוזל.
ולאחר מכן מניחים את הקיסם על גבי האפטה והיא מקבלת כוויה.

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
מ
זה באמת תוך 10 שניות.
זה לא משחה זה קיסם של אוזן מפלסטיק חלול באמצע שבתוכו יש כמעין חומר נוזלי גופרית בצבע אדום שכאשר שוברים את ראש הקיסם הווקום שתופס את החומר משתחרר וכל החומר חודר לצמר גפן השני.
ומתמלא בנוזל.
מה זה אומר יקר? כמה עולה?
ולכמה אפטות בערך זה מחזיק?

פונץ' וניל

משתמש פעיל
מ

מה זה אומר יקר? כמה עולה?
ולכמה אפטות בערך זה מחזיק?
יש הבדל בין מושלם ללא אבל בפועל מארז שתי קיסמים עולה בערך 50 ש"ח
וכל קיסם לשימוש חד פעמי.
אבל תעשו חשבון ששוה לעומת כל שאר המשחות שכמה שתמרח לא יעזור כלום רק אחרי עשרה ימים ולא בגלל המשחה אלא למרות האפטה עוברת

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמעתי שכדורי אבץ כמה ימים עזרו...
אבל לא לוקח אחריות.... איני רופא והנ"ל אינו ההמלצה רפואית וכדו' וכו'...

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
זה באמת תוך 10 שניות.
ומתמלא בנוזל.
אני המלצתי על אותו תרופה כבר לפני שנים וגם כאן https://www.prog.co.il/threads/אפטות-בפה-תרופות-סבתא.494820/post-7042796 ובחינם לוקחים גפרור ושמים את החלק האדום על האפטה שורף נורא ומרפא את זה

D

Deleted 66182

אורח
זה באמת תוך 10 שניות.
ומתמלא בנוזל.
כאבי תופת ולנוט לא עזר כלום זה גם לא פותר מהשורש

מפיקה ועורכת וידאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לי היה שבוע שעבר ואני סובלת מזה די הרבה הייתי קונה את המקלות אפטה שעולות 50 שח משהו יקר.
אמרו לי יש לשושנה שטייף משהו
לכי אליה יש לה כמעט לכל דבר מענה
ולרוב זה קשור לתזונה גם אפטות בפה
מהרגע ששניתי תזןנה מריגשה הרבה יותר טוב וכבר פחות סובלת מזה
025000534

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני סובלת מאפטות קבוע כל כמה חודשים מאז שהייתי ילדה,
כיום מרוב מחסור בויטמינים וגוף חלש מליידות זה מגיע אליי בהתקפות של עשרות על כל השפתים והלשון (את הסבל אין לתאר רק מי שחווה יודע)
ניסיתי הכל ואני יכולה אולי לשתף מה עזר לי,
1. כל המשחות למינים להרגעה זה כמו כוסות רוח למת למי שסובל מזה על בסיס קבוע

2. משחה אחת שעוזרת מאוד אבל כואבת ברמה של תשרפו לי רגע את הפה באש אמיתית לחצי דקה... קוראים לזה אורלמדיק זה בא כמו מקל אוזניים שהקצה שלו הוא חומר כחול כזה וברגע שזה מונח על האפטה זה שורף את הפטריה למוות וזה כואב זוועה אבל הורג את הפטריה במקום! ואחרי דקה נגמרים כל הכאבים.

3. אם אני לא מעיזה להשתמש באורלמדיק, מה שלי עזר לאחרונה זה משחת השיניים של פוראוור (ואני ממש לא משווקת שלהם ומתרחקת מכל מי שבאה לומר לי: את במקרה שמעת על החברה שלנו פוראוור ועל המוצרים המיוחדים, ממש בורחת מזה) אבל במקרה שלי היית אחרי יאוש מוחלט וחוסר יכולת לדבר במשך 3 ימים, לאחר התקפת אפטות קשה במיוחד, ושכנה דחפה לי את זה בכח ושמתי, זה שרף ממש מעט, לא יותר גרוע מהכאבים הקבועים של האפטה, ואז ניהיה לי כמה שעות של רגיעה מהכאב, מרחתי עוד יום וחצי בערך פעמיים ביום, אחרי יומיים קיבלתי פה חדש ובריא מאפטות (בינתיים מקפידה לצחצח דווקא עם המשחת שיניים שלהם ויש לי שקט בפה, אבל לפני חודש קיבלתי צרה חדשה פטריות בלוע שמרגישות כמו דלקת גרון ואני באמת לא יודעת מה עושים עכשיו...
בינתיים אולי משהו שירגיע אותך - מחקר מצא שסובלי האפטות כולם מרמה סוציו אקונומית גבוהה, אולי זה ירים לך קצת את המצברוח לדעת שאת ברמה סוציו אקונומית גבוהה.;)

אבי12345679

משתמש רשום
מומלץ על המשחת שיניים של פוראוור
למרוח על מקל אזניים ואז למרוח את מה שיש במקל על הפצע
יש כאלו ששורף להם לכמה דקות אבל אחרי זה זה פשוט נרגע בצורה מדהימה

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1. שמעתי על משחה של בלה שפיצר, שעוזרת לכל סוגי הפצעים בפה.
2. שטיפות עם מי פה שנקרא קורסודיל
3. הייתי לא מזמן אצל ד"ר פקטרוביץ לילד עם פצע בשפתיים ונתן לו משחת עיניים למרוח על הפצע 4 פע' ביום
4. בנוסף אמר להימנע מכל המאכלים עם חומצות שמגרות את הפצעים ומחמירים את המצב
זה כולל: גמבה, עגבניות, דברים חריפים, כל מה שמכיל שוקולד, וחטיפים מלוחים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה