שיתוף אמריקאים גם מרגישים "חו"ל" כשהם קוראים באנגלית?

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הכל התחיל מזה שחבר טוב, ידיד יקר שהוא מהאנשים שאומרים מעט ועושים הרבה. ביקש ממני להכין לו "מודעה קטנה, ממש משהו קטן לסטטוס" על "איזו יחידה קטנה במלון בנתניה" להשכרה.
ביקשתי תמונות ו... וואו! סוויטה מטורפת יוקרתית מפנקת ועוד ועוד, לא רוצה להגזים פה בשידור חי שלא לעשות לו פרסומת. כי גם ככה הוא מלא עד אפס מקום ונשארו תאריכים אחרונים כמקובל.
תכל'ס החלטתי לתת לתמונה לדבר ולהזיז הצידה כל מה שיכול להפריע.
וגם פינקתי אותו בקופי על חשבון הבית, בתקווה שהוא יפנק אותי בבית על חשבון הקופי.
זו התוצאה:
מודעה סוויטה אדלר.jpg

עכשיו, קטונתי מלהביא בפניכם את כל הסקיצות, אבל התוצאה הסופית שאינה פה, יצאה הרבה יותר מגניבה כי חיממנו מעט את צבעי השקיעה למטה בבתים, ושפכנו על הים עוד ים צבע תכול משגע, ואז זה הרגיש לי קצת חו"ל כזה. שאלתי אותו בעצם בסוף את השאלה הראשונה שהייתי אמור לשאול, והיא "מי קהל היעד שלך בכלל?" אבל כיוון שהוא התכוון שאני יעשה ממש משהו בחצי דקה לא הגענו לשם.
התשובה היתה שקהל היעד הוא גם חוצניקי. ואז שאלתי את עצמי האם חוצניקים שקוראים אנגלית בארץ - מרגישים חו"ל? או מרגישים בבית.
חכמי אתונה היו מכינים סלט טונה עבור תשובה לשאלה פילוסופית מעמיקה שכזו.
תכל'ס מה יש להפסיד מלנסות גירסה לועזית?
ניסיתי.
מודעה סוויטה אדלר2.jpg

אני מאוד התחברתי לאנגלית. עד כדי כך ששקלתי לא לשלוח לו בכלל את העברית.
ונפשי בשאלתי - מה אתם אומרים? מה דעתכם? למה יותר התחברתם? מה יותר מושך?
הא?

קבצים מצורפים

• מודעה סוויטה אדלר.jpg
    מודעה סוויטה אדלר.jpg
    KB 315 · צפיות: 141
  • מודעה סוויטה אדלר2.jpg
    מודעה סוויטה אדלר2.jpg
    KB 308.4 · צפיות: 145

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יפה מאוד, מה שנקרא: לתת לתמונה לדבר.
רק חבל שרובוט חסר לב חסם את התמונה המוגדלת בעברית, לפחות את המוקטנת השאיר לנו לפליטה, מה שמאפשר להשאיר הארות -
הייתי מנסה להזיז טיפה את השורה השנייה באנגלית כדי ליצור משחק טיפוגרפי עם השורה מעל:
1645569778762.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה