• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

אין לנו לאן לחזור!!!!!!!!!!!

• פותח הנושא RMV
  • פורסם בתאריך

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלי שרופה באש - ישיבת תורת יעקב.
אנא תעזרו לנו להתחיל את הזמן - כי כרגע אין לנו לאן לחזור.!!

לתרומה בנדרים פלוס-
אפשריות תרומה נוספות:

בהעברה בנקאית ל:
בנק מזרחי
מס' סניף:431
מס' חשבון: 545262

צ'קים ע"ש "עמותת ברכת יוסף", לת.ד. 3268 בני ברק.

דרך 'קופת העיר' בטלפון: 1800394747 קרן "שאלי שרופה באש" מס' 6401

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל תרומה אפילו קטנה - תעזור מאד!!! אנא!!!!!

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תגובה שקבלתי באישי ובקשו לפרסם -
(אגב אני לא תלמיד בישיבה, אחי לומד שם וכל מילה שנכתבה עליהם -100 אחוז של אמת)

רציתי לומר לכם כמה דברים בנימה אישית איך שאני מכיר את ישיבת בויאר
בויאר זו ישיבה שאין הרבה כמותה הראשיבה הרב בויאר הוא אדם מיוחד שיודע איך לדבר אל העם ואל בחורי הישיבות בפרט הוא מצליח לגרום לבחורים שלא בדיוק התחברו לשטייגען בישיבה ולבחורים שהיו להם עוד עיסוקים בישיבה להתחבר ללימוד עד כדי הרגשת מחויבות לסדרים ולשטייגען
אני אישית מכיר כמה וכמה בחורים שעברו לישיבה גם כאלו שהיו להם הרבה עיסוקים וגם כאלו שלמדו אבל יכלו יותר כשהגיעו לשם הם השתנו שלא האמנתי שהבחורים האלה יכולים לעשות כזה שטייגען איך שהכרתי אותם לפני שעברו זה ממש לא התאים להם
אפי' דיברתי עם בחור שהיה לו הרבה עיסוקים מחוץ לבית מדרש והישיבה תקופה אחרי שעבר לשם ופתאום הוא אומר לי מילים שלא חלמתי בחיים לשמוע ממנו הוא אמר לי שכיום הוא מרגיש שאסור לו לפספס סדר כי אם הוא לא נמצא חסר בישיבה הוא אמר שהרב בויאר מחדיר מאוד שהבחורים הם אלו שעושים את הישיבה ולכן כל בחור מרגיש מחויבות לסדרים מצד עצמו
אם הייתי יכול הייתי כותב וכותב כי באמת יש לי המוןןןןן מה לומר על הישיבה

ועכשיו אל תגידו שיש לי אינטרס לעזור ממש לא אני לא מתכוון לעבור לישיבה וגם אף אחד לא דיבר איתי ואני גם לא אומר לכם מה לעשות
רק הרגשתי שאני באופן אישי חייב לעזור לישיבה להמשיך ולא חלילה..... אז כסף אין לי וגם בשיפוצים היתרים ופועלים אני לא בדיוק מבין אז חשבתי שזה לפחות המינימום שאני יכול לעשות למען הישיבה והייתי חייב לעשות את זה
אז באמת מי שיכול וזה מדבר אליו שיתרום ויזכה שבזכותו בחורים שלא היו מקבלים חשק בלימוד יקבלו את זה ובגדול

ZOLWI

משתמש חדש
תגובה שקבלתי באישי ובקשו לפרסם -
(אגב אני לא תלמיד בישיבה, אחי לומד שם וכל מילה שנכתבה עליהם -100 אחוז של אמת)

רציתי לומר לכם כמה דברים בנימה אישית איך שאני מכיר את ישיבת בויאר
בויאר זו ישיבה שאין הרבה כמותה הראשיבה הרב בויאר הוא אדם מיוחד שיודע איך לדבר אל העם ואל בחורי הישיבות בפרט הוא מצליח לגרום לבחורים שלא בדיוק התחברו לשטייגען בישיבה ולבחורים שהיו להם עוד עיסוקים בישיבה להתחבר ללימוד עד כדי הרגשת מחויבות לסדרים ולשטייגען
אני אישית מכיר כמה וכמה בחורים שעברו לישיבה גם כאלו שהיו להם הרבה עיסוקים וגם כאלו שלמדו אבל יכלו יותר כשהגיעו לשם הם השתנו שלא האמנתי שהבחורים האלה יכולים לעשות כזה שטייגען איך שהכרתי אותם לפני שעברו זה ממש לא התאים להם
אפי' דיברתי עם בחור שהיה לו הרבה עיסוקים מחוץ לבית מדרש והישיבה תקופה אחרי שעבר לשם ופתאום הוא אומר לי מילים שלא חלמתי בחיים לשמוע ממנו הוא אמר לי שכיום הוא מרגיש שאסור לו לפספס סדר כי אם הוא לא נמצא חסר בישיבה הוא אמר שהרב בויאר מחדיר מאוד שהבחורים הם אלו שעושים את הישיבה ולכן כל בחור מרגיש מחויבות לסדרים מצד עצמו
אם הייתי יכול הייתי כותב וכותב כי באמת יש לי המוןןןןן מה לומר על הישיבה

ועכשיו אל תגידו שיש לי אינטרס לעזור ממש לא אני לא מתכוון לעבור לישיבה וגם אף אחד לא דיבר איתי ואני גם לא אומר לכם מה לעשות
רק הרגשתי שאני באופן אישי חייב לעזור לישיבה להמשיך ולא חלילה..... אז כסף אין לי וגם בשיפוצים היתרים ופועלים אני לא בדיוק מבין אז חשבתי שזה לפחות המינימום שאני יכול לעשות למען הישיבה והייתי חייב לעשות את זה
אז באמת מי שיכול וזה מדבר אליו שיתרום ויזכה שבזכותו בחורים שלא היו מקבלים חשק בלימוד יקבלו את זה ובגדול
וואו! אז אתה לא היחיד שרואה את זה, אני לא מכיר ת'ישיבה, אבל, אני מכיר שם בחור אחד (חבר מאד טוב שלי)
שעבר לשם לפני בערך חצי שנה, והבנאדם נהיה משו אחר, הוא נהיה יהודי ברמה גבוהה (!) נהיה שטייגעניסט, נהיה הרבה יותר דתי ושמח, ו... אפילו הסגנון דיבור שלו השתנה... זה אדיר באמת.
אני תרמתי (אפילו שאין לי)

ישראלמאיר

משתמש רשום
"שרופה באש"
ישיבת תורת יעקב היא ישיבת קיבוץ שהוקמה לפני כשנה שלהי חודש ניסן וב"ה הישיבה מונה כיום קרוב למאה מבחירי עולם הישיבות. בר"ח ניסן האחרון פקד אסון את הישיבה כאשר אש פרצה והלהבות כילו רח"ל שלשה ספרי תורה ואת כל הפנימיה אשר נשרפה כליל, מה שאומר שכאשר יפתח זמן קיץ אין לבחורים להיכן לחזור, בעקבות כך פתחה הישיבה ובגיוס כלל הבחורים בקמפיין התרמה בן 48 שעות שיסתיים ביום שני י' אייר בשעה 12 בלילה, בתוך כך לקראת ימי ההתרמה הוציאו מצגת מרגשת עם שיר וואקלי בלחנו של אריאל דהן על השיר וקולו נשמע של משה קליין על הביצוע אהרלה שארף
לתרומות חייגו: 0799335926

לתרומות חייגו: 0799335926

או: https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=7001076

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה