דרוש מידע אבטלה, צריכה מידע דחוף, תודה

נועה ה.

משתמש צעיר
שלום אני חותמת אבטלה ויש לי ב"ה 5 ילדים בלע"ר שמתוכם תינוק בן 7 חודשים , הפקידה בלשכה שלחה אותי לעבודה עם שלוש משמרות ערב ז"א מ14:00- 21:30 בערב אני כמובן לא יכולה לעבוד בשעות אלו אך גם לא מעזה לסרב , האם ע"פ החוק מותר לשלוח אמא לתינוק לעבודה במשמרות?
אודה לקבלת מידע

נועה ה.

משתמש צעיר
אז היה לך מזל גדול!!
אם אני מסרבת לעבודה היא מבטלת לי את האבטלה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה עשית?
אשמח לדעת, האם יש אפשרות לסרב לעבודה מסיבה שאינה תואמת לערכים (קופאי בסופר - עבודה עם נשים) ולהמשיך לקבל אבטלה?

נועה ה.

משתמש צעיר
מה עשית?
אשמח לדעת, האם יש אפשרות לסרב לעבודה מסיבה שאינה תואמת לערכים (קופאי בסופר - עבודה עם נשים) ולהמשיך לקבל אבטלה?
זה היה כבר מזמן ממש..
הלכתי לכל רעיון עבודה שהציעו לי כי אסור לסרב וגרמתי שלא יקבלו אותי.
באתי עם התינוק צחקתי אליו תוך כדי ראיון, באתי עם מטפחת ולא עם פאה ועם הבגד הכי גרוע שהיה לי, השתדלתי לעשות רושם גרוע עד כמה שניתן ( לא התאים לי לעבוד במכבידנט, מה לעשות..) גם אמרתי שאני תמיד מאחרת..
בקיצור כמובן לא התקבלתי.
לא יודעת מה החוקים והכללים היום, אבל גם בשביל אבטלה צריך הרבה תפילות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה