תגובה אחרונה ע"י stroke

 1. stroke

  איזה איזורים/רחובות בערד הם איזורים מתחרדים?

  לא הייתי ממליצה להשקיע שם. מנסיון כואב של אדם קרוב
 2. stroke

  דיון ארבעס

  שמעתי שטוב להשרות לילה עם תוספת של סודה לשתיה
 3. stroke

  עזרה צריכה המלצה על תופרת בב"ב

  מקפיצה תזכו למצוות
 4. stroke

  דרוש מידע הפרשה לפנסיה

  ו 3.5% לב"ל
 5. stroke

  עזרה צריכה המלצה על תופרת בב"ב

  לתיקון פשוט - קיצור של 2 חלוקים. אחד מהם קטיפה. עדיף באזור גן ורשא ובמחיר סביר
 6. stroke

  מתכון לקוגל תפו"א

  כמו שכתבתי קודם צמיגי אומר שפשוט חסר ביצים היחס צריך להיות כל 2 תפו"א בינוניים ביצה אחת. (אגב, הקיגל שאני הכנתי השבוע גם יצא קצת צמיגי. אחרי הרבה זמן שלא אפיתי עקב בעיה בתנור ולא זכרתי נכון את הקטע של הביצים ושמתי בטעות יחס של 1 ל-4. אז יצא לי רך וטעים אבל קצת צמיגי.)
 7. stroke

  פרווה לביבות עירקיות (כל אחד לקח 10 לביבות לפחות)

  @כוס קקאו כמה יוצא מהכמות הזאת?
 8. stroke

  מתכון לקוגל תפו"א

  יצא צמיגי או לא מספיק רך? אם צמיגי זה בעיה בביצים על 8 תפו"א היית צריכה לשים 4 ביצים. אם לא מספיק רך כנראה התנור שלך מתאים לו יותר זמן ופחות מעלות. אגב, גוף חימום תחתון עובד?
 9. stroke

  מתכון לקוגל תפו"א

  כל 2 תפוא ביצה אחת בצל מטוגן מלח פלפל שחור שמן מחומם להכניס עם כל הנוזלים לתבנית משומנת ברווח תנור מחומם מראש. חשוב להשתמש דוקא באינגליש קייק ולא בתבנית גדולה. לגבי האפיה, כמובן שזה איך תנור. אממה בקיגל הרעיון הוא כמה שיותר זמן על חום כמה שיותר נמוך. אם רוצים לא הרבה זמן אז עושים חום יותר גבוה...
 10. stroke

  קורונה ׳גל״צ׳ בפרסום ראשון: מחר דיון חירום על הפרק: סגר מלא

  דווקא בגלל שעשו אותה באולם שבזמנים רגילים מכיל 400 ויותר אז היה מקום רחב להתפרס בו. ממילא יש מרחק. מסכות כל הזמן (כמובן מלבד האוכל. אבל נטו זמן האוכל ולא בין לבין.) וגם במעגלים יש פתרונות לרקוד שמח ובמרחק. לא מחפשת להתווכח רק להביא עובדות מהשטח. ובזאת בלנ"ד תמה השתתפותי באשכול זה.
 11. stroke

  קורונה ׳גל״צ׳ בפרסום ראשון: מחר דיון חירום על הפרק: סגר מלא

  אני היייתי מעדיפה להתחתן ככה. וכן אני מהדור של היום. גם בלי קורונה הייתי מעדיפה חתונה מצומצמת ואת ההפרש לקבל לדירה. אבל מה לעשות שחייבים להזמין כל מיני אנשים מכל מיני קצוות בארץ שלא נעים להם לא להגיע כי הגיעו אליהם וכו' וכו' אבל לא זה הנושא כרגע.
 12. stroke

  קורונה ׳גל״צ׳ בפרסום ראשון: מחר דיון חירום על הפרק: סגר מלא

  תשמרו על הכללים ותעזבו את מוסדות החינוך לנפשם. מידיעה! מוסד ששומר על ההנחיות בכמעט 100% = אפס הדבקה. מכירה מוסד כזה. כבר היו בו כמה מקרים שהצריכו בידוד של הקפסולה. תקופת הבידוד תמה וכולם חזרו לחיים ולשלום. כנ"ל גם הארועים. הייתי בעצמי בחתונה של 250 איש. 100% שמירה על הכללים. לא שמעתי אח"כ על שום...
 13. stroke

  דרוש מידע הובלות בבני ברק

  תכתוב איזה סדר גודל של הובלה מדובר
למעלה