תגובה אחרונה ע"י קיקו

 1. ק

  מה הקשר?

  אולי נר לאחד נר למאה?
 2. ק

  יש הכשר???

  שלום לכם מקצוענים. אני לא כל כך קשור לפורום הזה אבל מקווה שממכם תבוא הישועה... האם יש ארגון/וועדה/גוף רבני שנותן הכשרים לאתרי אינטרנט?? תודה רבה מראש!!
 3. ק

  הצילו, איך מנקים את המחשב???

  כאן תוכלי למצא הסבר מלא על התוכנה בהצלחה! http://www.prog.co.il/showthread.php?t=141090
 4. ק

  טלפון "חצי כשר"

  יש אצל רמי לוי תקשורת מכשיר חדש שנקרא מכשיר בטוח זהו סמארטפון לכל דבר ( 4 nexus) שהותאם למגזר החרדי https://mobile.rami-levy.co.il/Model.aspx/257 בהצלחה!
 5. ק

  אשדוד בקול מקום!!

  כל הכבוד לכם!! שמתי לב שגם 'אשדוד בכותרות' אצלכם באתר...
 6. ק

  דרוש עריכת ווידאו תדמיתי

  לארגון חסד דרוש עורכ/ת ווידאו תדמיתי בעל ניסיון מוכח בעריכה למטרות כאלו! נשמח לקבל דוגמאות עבודה ופרטי יצירת קשר למייל - <באופן זמני לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> תודה רבה ובהצלחה!
 7. ק

  מה זה בכלל קול מקום?? כל התשובות בפנים!

  יפה מאוד שיש גם מקומונים לדוברי האנגלית שבנינו! אגב, מישהו שם לב אם השתנה משהו בדף הבית שם??
 8. ק

  כל האמת מאחורי האתר קול מקום!!!

  "כן, גם הבלוג שלך לא משהווו...." מה הקטע עם הביקורתיות הזאת...?? בעיני האתר נראה טוב (למרות שהייתי משפר את הנראות של הלוגואים..) אהבתי את הרעיון ועוד יותר את שם האתר. מחכה לראות את ההמשך המובטח בהצלחה!
 9. ק

  להאמין לשמועה???

  יש דיבור בקרב אנשי הגרפיקה ובעלי העיתונים החרדיים על אתר ייעודי למגזר שלנו שקורם עור וגידים בימים אלו ועומד להפתיע את כולם בתחום הפרסום. מישהו שמע על זה? או איך ניתן ליצור איתם קשר? תודה מראש!
 10. ק

  השיר "מה ברא ה'"

  לדעתי זה מקלטת ילדים ישנהההה- 'יהודים הם בני מלכים' אם אינני טועה גם חיים וולדר שר שם...
 11. ק

  סקר בקטנה

  אנשים יקרים! עזרתם לי להבין שאני לא היחיד שמסתובב כאן ללא מטרה מוגדרת... (למרות שלא זאת הייתה המטרה העיקרית כמובן....) תודה רבה לכם!!!
 12. ק

  מציאה מוזרה

  אולי זה בכלל רישיון טיס...?? כמה ספקולציות :confused: בכל אופן תתקשרו לערבי הנ"ל (דרך הפרטים שברישיון) ותאמרו שאתם הדס מהמשטרה ושהוא מוזמן לשימוע בתחנה של איזור מגורכם בגין ניסיון פריצה! (אני בטוח שהוא לא יודע את תגובת המשטרה שקיבלתם..) אני משוכנע שלביקור חוזר הוא כבר לא יקפוץ בהצלחה!!
 13. ק

  אנחנו מאמינים!!!

  אומנם הצילום אצלי הוא רק תחביב, אבל לפעמים יש נחת... חג שמח לכולכם וחג מוצלח לכל האומנים שבכם!!!
 14. ק

  סקר בקטנה

  שלום רב חברים בעקבות עבודה אקדמית שאני עוסק בה כרגע שקשורה למגזר הדתי - חרדי ולשימוש באינטרנט אני רוצה לבקש ממכם עזרה קטנה, (כל תשובה תעזור לי מאוד!) : כאשר אתם יושבים על המחשב ויש בידכם מעט זמן פנוי (בקיצור, כשבא לכם להעביר מעט את הזמן במרשתת...) לאיזה אתר אתם נכנסים? אם אתם לא...
 15. ק

  תוכנה מעולה למיטוב המחשב

  בוקר טוב. אתמול לא הגעתי לכתיבת הסבר על התוכנה, אבל היום זה הגיע... התוכנה בטיחותית לחלוטין אם לא עושים בה שימוש לא נכון. ז"א כשהתוכנה מסמנת קבצים למחיקה היא לא תסמן את קבצי המערכת אלא רק את המיותרים, למרות שניתן לראות גם את קבצים הללו באופציה. אם לא תסמנו אותם, הם לא ימחקו. מצ"ב ההסבר...
למעלה