תגובה אחרונה ע"י צפורה לוי

 1. צ

  עזרה פורום השידוכים לפרק ב'[זיווג שני], בהצלחה!

  שאלת אתגר: גרושה, חסידית בת 50+ הילדים כבר התחתנו או בישיבות. משכילה מאד, חכמה, חרוצה, צנועה ויראת שמים. מחפשת אדם טוב, תורני. אפשרי עם ילדים צעירים credit4aaa סיומת gmail.com
 2. צ

  הגנה על קבצים בדרייב

  האם הקבצים בדרייב של גוגל מוגנים, יחסית, לפריצה? האם עלי לחשוש יותר היום, לאחר פריצת ההאקרים האירנים על המחשבים בישראל? האם סיסמא (ארוכה) תעזור לי? האם סיסמא עם השם שלי, לדוגמא, וסימנים שונים, גם טובה או צריך משהו אקראי?
 3. צ

  מעוניינת לפתוח עוסק פטור, האם יש עניין ללכת דווקא לרו"ח או שמספיק יועץ מס?

  אשמח להמלצה על יועץ/צת מס שיוכל לפתוח לי תיק עוסק פטור בזריזות וביעילות. אם זה משנה המיקום, אז אני מירושלים. אם אין אפשרות לשלוח באישי, ואין אפשרות לשלוח מייל, אז מה נשאר לתת לי? מספרי טלפונים בלבד...
 4. צ

  מידע שימושי קיבלתי את הצ'ק הביתה

  כשתדברי עם מישהו שמבין בתחום, הוא יסביר לך. זה לא התחכמות או שקר, להגיש השנה בלי הבן זוג הלא אזרח. זוהי בחירה חוקית ביותר!
 5. צ

  בקשה זבובונים בבית ,בכמות הזויה איך מטפלים בזה?

  אכן, גם אני משתמשת בשואב אבק (ללא מברשת) אחרי כמה פעמים, תתרגלו איך לוכדים אותם, וכמה ימים כאלו, והם כבר לא מופיעים. בפעם הבאה, תנסו מיד כשמתחילים להופיע למגר אותם, ולא לחכות שיתרבו. הם מגיעים במיוחד כשהמטבח שקט, אני משאירה את השואב בשקע, ובבקר מתחילה לשאוב במרץ, אני לא יודעת אם הרעש הוא...
 6. צ

  מידע שימושי קיבלתי את הצ'ק הביתה

  חשוב שתבדקי אצל מי שמתעסק עם זה, איך ומה לשלוח. דווקא מי ששולח עם בן זוג ITIN לא יקבל את מענק הקורונה! תבדקי מה עדיף לכם, האם מענק או החזר מס בגין הילדים. לפיכך ה ITIN השנה יהיה פחות רלוונטי!
 7. צ

  קורונה מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

  לא נכון! אנשים שלא מדווחים הכנסות כלל, ומגישים בקשה בלינק המיוחד לכך (זה שרובם משתמשים כאן) יקבלו הכספים בקרוב! בדקנו וראינו שהצ'ק יצא מהם שבועיים אחרי שהגשנו! כמה זמן עד שיגיע כאן עם כל עיכובי הדואר של הקורונה הבינלאומיים, אני לא יודעת, אבל זה היה בפעימה הנוכחית!
 8. צ

  התייעצות למה אנשים פחות מציעים שידוכים עכשיו?

  אני אמא של בחור בשידוכים, ובאמת התפלאתי על 0 הצעות מלפני פורים. לבחור יש הרבה יותר זמן. חשבנו לפחות שאם נקבל הצעות, נעשה את שלב הבירורים, ופגישות אפשר גם לפנה"צ כשיש תחבורה, בבית של קרוב משפחה (עכשיו יש תחבורה כל היום). אז מי שיש לו יותר זמן, וגם יישוב הדעת, שיחשוב על רעיונות! בהצלחה!
 9. צ

  דרוש מידע בי היפ גלובל

  אין לי מידע על חברת FOREVER, אבל נראה לי שאין ביניהם קשר. ממה שאני רואה, אנשים שעובדים ב"פוראוור" לא צריכים לשלם מראש סכום של אלפים על סחורה שאין מה לעשות איתה! ולא עוברים סדנאות של שטיפת מח, שגובלים בהתנהגות של כת.
 10. צ

  חגים מיונז ביתי בקלי קלות, מדהים!!!

  אמנם פסח עבר, אבל מקווה שההודעה שלי תבוא לתועלת, אולי בפסח הבא... ניסיתי לפי ההוראות, ונשאר די נוזלי, התחלתי שוב מחדש, ולא ראיתי את הישועה. ואז קיבלתי טיפ מדהים!!! כנראה הוא טוב לכל מתכון של מיונז, אבל כאן זה היה נס! מוסיפים חלמון ביצה מבושל (בשלב ההתחלה, או גם למיונז שלא הצליח) מקציפים שוב...
 11. צ

  מידע שימושי סדר התפילות לחג הפסח למתפללים בנוסח אשכנז

  היות והרבה מתפללים בביתם, מוגש כאן סדר התפילות למשך החג. נא להפיץ.
 12. צ

  קורונה נתקענו!!!

  בררנו במקום שאנחנו אמורים לאפות אי"ה בקבוצה קטנה. אפו היום חבורה'ס ולא נתקלו בשום ביקורת, למרות שזה היה במתחם ציבורי ולא בבית. ה' יעזור הלאה.
 13. צ

  קורונה האם הסגר הניתן לאכיפה ע"י רשויות החוק, הוא מעכשיו או ממחר בבוקר?

  אנחנו צריכים ליסוע לשבת לצורך חשוב, ומתלבטים מכמה בחינות. אחת מהן, הנסיעה: מישהו נסע בדרכים בינעירוניות בימים האחרונים? האם שוטרים מטרידים ושואלים לאן ומה הולכים?
 14. צ

  קורונה לגבאים בשבת פרשת ויקהל-פקודי

  מידע חשוב לכל המניינים הקטנים השבת, באופן מסודר ומרוכז - סדר התפילה והקריאות בשחרית
 15. צ

  דרוש מידע גמח טנס במודיעין עילית

  יד שרה. רח' חפץ חיים 08-9287118 פתוח כל יום בין 20:30-21:30 ברכפלד , ר' עקיבא 1 08-9743378 פתוח כל יום 20:00-22:00

פְּרוֹגְלַיין

מבחר הקורסים המקצועיים של פרוג באונליין!

לוח אירועים

למעלה