תגובה אחרונה ע"י צבע

 1. צ

  התייעצות למי יש פתרון?

  מצטרפת לשאלה. גם אמא שלי, מתחת ל60, גרה לבד. היא אמורה לעשות ליל הסדר עם עצמה? יש לה כמה נשואים וכולם גרים בערים אחרות ממנה. אתמול ניסיתי קצת לטפטף לה קצת את הרעיון, והיא הייתה בהלם.
 2. צ

  עזרה סרטון של הרב יוסף יצחק ג'ייקובסון

  כן! זה זה! תודה רבה רבה!
 3. צ

  עזרה סרטון של הרב יוסף יצחק ג'ייקובסון

  שלום וברכה, אני מחפשת סרטון של הרב יוסף יצחק ג'ייקובסון על חנוכה שבו הוא מספר על תמונה של חנוכיה מהעיר קיל בגרמניה ערב השואה ואח"כ על החנוכיה הגדולה שהודלקה באותו מקום. הסרטון באנגלית, עם כתוביות בעברית. אני לא מצליחה למצוא את זה בגוגל - יוטיוב (יש לי נטפרי) אולי מישהו יודע במה מדובר ויוכל...
 4. צ

  דרוש מידע פליימוביל בגן הבוטני

  מישהו יודע אם הפעילות של פליימוביל בגן הבוטני בירושלים מתאימה לציבור החרדי? וכן - האם צריך לקנות כרטיס כניסה לפעילות בנוסף לכרטיס כניסה לגן, או שזה ביחד? יש לנו מנוי ולילדים תושבי ירושלים הכניסה לגן חינם כל השנה, זה בתוקף גם לפעילות פליימוביל? תודה רבה!:)
 5. צ

  עזרה מחפשת שיר של האבן עזרא

  תודה רבה! מה המקור של זה?
 6. צ

  עזרה מחפשת שיר של האבן עזרא

  כן!! אפכא מסתברא, תודה רבה רבה!!! של מי זה באמת? של האבן עזרא או של ריה"ל? חשבתי בהתחלה שזה של ריה"ל, וכשלא מצאתי אמרו לי שאולי זה של האבן עזרא.
 7. צ

  עזרה מחפשת שיר של האבן עזרא

  מקפיצה. אם יש למישהו אפילו מושג איפה כדאי לי לחפש, זה יעזור. (אתר וכו')
 8. צ

  עזרה מחפשת שיר של האבן עזרא

  שלום וברכה, אני מחפשת בנרות שיר, כמדומני של האבן עזרא, שמדבר על שערה לבנה. (התוכן של השיר הוא בערך כזה: הכותב תלש שערה לבנה מזקנו, והשערה צחקה עליו ואמרה - מה תעשה כשיבוא גדוד שלם כמוני) מישהו מזהה? מכיר? אשמח מאוד גם לדעת מה המקור לשיר. תודה רבה רבה!!
 9. צ

  דרוש מידע סטים כיפות - קשתות

  שלום וברכה, מישהו יודע איפה אפשר להשיג כיפות וקשתות בסטים (ז"א שהכיפה והקשת בדוגמא זהה) בירושלים, עדיף בגאולה? זכור לי שראיתי פעם פרסום לדבר כזה. תודה רבה!
 10. צ

  'חלון' מתחת למילה ראשונה באינדיזיין

  שלום וברכה, אני יודעת ששאלו פה את השאלה הזו בעבר - איך עושים חלון מתחת למילה הראשונה (כמו בספרי קודש) באינדיזיין? אני יודעת שיש לזה סקריפט, ניסיתי לעשות כמה חיפושים ועלו לי אשכולות ישנים שהקישור להורדה לא היה תקף. יש מי שיודע ויכול לעזור לי בעניין? (אני בcs5, דרך אגב..:o) תודה רבה!!
 11. צ

  דרוש מידע בית חולים חדש ליולדות בירושלים

  לכל המתחלחלים, המזדעזעים, הנגעלים והמתעלפים, שלום וברכה, אני פתחתי את האשכול. ביקשתי מידע מנשים שהיו בבית החולים הזה, או שמכירות מישהי שילדה שם. לא ביקשתי השערות, לא דעות אם זה בסדר או לא, וגם לא פסיקות הלכתיות. רוב מי שכתב באשכול הזה, הם כאלה שלא היו במקום מעולם, וגם לא שמעו ממישהו שהיה שם. גם...
 12. צ

  דרוש מידע בית חולים חדש ליולדות בירושלים

  מאיפה את יודעת את כל הפרטים האלה על בית החולים? היית שם? מכירה מישהי שהלכה לשם? מעניין אותי לשמוע על מישהי שילדה שם או מכירה מישהי שילדה שם. אני שמעתי על מישהי דתיה, לא חרדית, שהתעקשה ללדת דווקא שם, (ביום כיפור!) אבל אין לי אפשרות לשאול אותה. הבנתי שזה לא באמת נוצרי, ושגם נשים חרדיות יולדות שם...
 13. צ

  דרוש מידע בית חולים חדש ליולדות בירושלים

  ככה? מבחינה רפואית הוא לא משהו? אפשר פרוט? שמעתי שיש שם חופשיות רבה לנשים שרוצות לידה טבעית יותר.

פְּרוֹגְלַיין

מבחר הקורסים המקצועיים של פרוג באונליין!

לוח אירועים

למעלה