תגובה אחרונה ע"י צביזון

 1. צביזון

  מערכות מורכבות שינוי אחסון לאתר

  הייתי מאוחסן ב ipage https://www.ipage.com/ אני לא בקי בתחום ואיני מבין מה הפירוש האם ניצלתי את כל האחסון. אם מדובר על שטח אחסון לא נראה לי.
 2. צביזון

  מערכות מורכבות שינוי אחסון לאתר

  עד היום היה לי מקום שאחסן במחיר מוזל ל-3 שנים. (70$ ל-3 שנים). כעת מסתיימים ה-3 שנים. איך ניתן כעת להעביר למקום אחר שנותן כעת את המחיר הזה? אם יש מישהו שיוכל לסייע לי לבצע את זה, גם תמורת תשלום, אודה לו. אני צריך מקום שנותן אפשרות לאחסון, כולל לתת דומיין, וכן ללפחות 3 כתובות דוא"ל. (שם היה...
 3. צביזון

  שולחן עבודה קופא לכחצי דקה

  העכבר תקין. והראיה שכשלחן עבודה קופא, אם יש תוכנה פתוחה, אני יכול להמשיך לעבוד עם העכבר בתוכנה כרגיל והכל עובד. רק שולחן עבודה קופא.
 4. צביזון

  שולחן עבודה קופא לכחצי דקה

  לאחרונה יש לי תופעה ששולחן עבודה קופא לכחצי דקה. אני יכול להזיז את הסמן של העכבר ימינה שמאלה. אבל זה לא נותן לי לבחור סמלים/קבצים, או לפתוח תוכנות בלחיצה. מה הפתרון?
 5. צביזון

  הודעה על שומת מס הכנסה לשנת מס פלונית

  מדובר בעוסק פטור שאין לו מייצג. הפתרון הוא רק דרך הדואר?
 6. צביזון

  הודעה על שומת מס הכנסה לשנת מס פלונית

  אחרי שעצמאי (עוסק פטור) מגיש דוח שנתי, הוא מקבל בהמשך מכתב כחול שכותרתו "הודעה על שומת מס הכנסה לשנת מס פלונית" אני זקוק למכתב הזה שקיבלתי מהם והוא אינו בהישג ידי. האם יש מקום באתר שניתן להוריד אותו? איני מוצא זאת באיזור האישי. לחילופין, היכן ניתן להשיג/לשחזר את המסמך הזה?
 7. צביזון

  דרוש מידע סליקה ממוחשבת חינם

  עכשיו ביררתי בישראכרט, הם לוקחים 3.25% לפני מע"מ. במשולם כתוב שלוקחים 3% לפני מע"מ. אבל נציג אמר לי בטלפון שזה מלבד העמלה הרגילה של כך שזה יוצא 4.4%. כמדומני שהוא טעה, והם לוקחים רק 3%. אם הוא אכן טעה, הם משתלמים יותר גם כלפי חו"ל. אם הוא לא טעה, אז לחו"ל ישראכרט שווים יותר.
 8. צביזון

  דרוש מידע סליקה ממוחשבת חינם

  משולם הכי טובים לאלו שרוצים לקבל אשראי רק מלקוחות בארץ. אם יש גם לקוחות חו"ל זה עמלה גבוהה.
 9. צביזון

  דרוש מידע סליקה ממוחשבת חינם

  אם מי שמשלם, נמצא בחו"ל ומשלם עם כרטיס של חו"ל, (נראה לי שהכינוי של זה כרטיס תייר), זה גם עולה רק 2% העמלות, או שאז זה כבר יותר?
 10. צביזון

  עזרה מסוף סליקת כרטיס אשראי לעסק

  אם אני רוצה לקבל תשלומים באשראי (ללא מסוף אלא דרך המחשב), אבל בתדירות די נמוכה. מה המשתלם ביותר הקיים כרגע? בדגש, על קבלת תשלום מלקוחות מחו"ל.
 11. צביזון

  תשלום עבור קובץ פתוח

  אם היית מביע את דעתך שהתגבשה לגבי המצב הקיים האם הוא נכון או לא נכון, זוהי זכותך. לא שהוותק אומר שאתה צודק, אבל כל אחד יכול להביע דעתו. אבל נראה כאן שאתה מנסח את ההודעות בצורה שדעתך היא שלא זה המצב הקיים, אלא שהמצב הקיים הוא דעתך. (ודו"ק). וזה לא נכון ולא ראוי. אגב, לא צריך להיות לקוח בשביל...
 12. צביזון

  תשלום עבור קובץ פתוח

  לי היתה כזו שאלה שהגיעה לרב, והוא אמר לאחר בירור הנתונים, שאם הנהוג בשוק שמעבירים רק קבצי PDF, ממילא המחיר הרגיל שמשלמים, הוא לא עבור קובץ פתוח מכל רמה שהוא, אלא רק עבור קובץ PDF. וההסבר כי מה שהלקוח שילם, כל עוד הוא לא התנה שהוא רוצה קבצים פתוחים, זה עבור המוצר שנהוג לתת בשוק. ואם הוא היה רוצה...
 13. צביזון

  ניתן כבר להגיש בקשות לחודשים מאי-יוני

  האם כאן החישוב הוא כאן לפי מאי-יוני, ולא לפי מאי-יולי? כי אם מישהו בתחשיב של החודשיים יש לו פחות בהכנסות, אבל בתחשיב של ה-3 חודשים יש לו יותר, אז כאן הוא יהיה זכאי בניגוד למענקים קודמים.
 14. צביזון

  עזרה תמונות פנורמה - ניתן ליישר את הקימור המעוגל?

  כשיוצרים תמונות פנורמה בפוטושופ זה מוציא אותה מעוגלת כלפי חוץ. האם ניתן איכשהו לגרום לתמונה להיות ישרה, כאילו צולמה כולה בקו ישר מלפנים?
 15. צביזון

  מידע שימושי השיט החדש בפארק לכיש אשדוד. שימו לב

  ברור שלא שייך לפתוח דיון אם זה אסור או ח"ו מותר, כאשר שלושת פוסקי הדור זצוק"ל, הרב וואזנר, הרב אלישיב והרב עובדיה יוסף, יצאו במכתב משותף בו קבעו ברורות: דעתנו דעת תורה למנוע מלגשת אליהם גם בימות החול לקניה וכיוצא בזה עד שישובו מדרכם הרע וזה בכל מקום שבעולם ומכל שכן בארצנו הקדושה!

לוח אירועים

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה