תגובה אחרונה ע"י ישראל פרדס

 1. ישראל פרדס

  שאלה קטנה ב- 3DMAX

  לא כ"כ הבנתי מה הפירוש מדוייק, כשאני מצמיד ספה לקיר אני עושה את זה ידני בדרך כלל אני לא מחפש את הדיוק שזה יהיה מדוייק צמוד לקיר, מאידך כשאני מפזר חלונות שווים אני עושה את זה עם סנפ וזה נצמד יופי יופי, אני עושה הכפלה עם שיפט וסנפ וזה עובד מצויין, כל עניין הסנפ צריך תרגול ורק לאחר מכן מתרגלים איך...
 2. ישראל פרדס

  שאלה קטנה ב- 3DMAX

  אפשר לתפוס קודקוד מסויים ואותו למגנט למקום מסויים, פשוט עומדים עליו וממגנטים אותו לאיפה שרוצים, לא צריך בשביל זה להזיז את מערכת הצירים (אגב, אפשר להזיז את מערכת הצירים), צריך קצת לתרגל את זה כדי להתמקצע בזה.
 3. ישראל פרדס

  האם "קוסמוס" חסום אצלכם בגלל נטפרי?

  בודקים איפה מנותב קובץ הפרוקסי וצריך להעביר אותו יחד עם קובץ הסצנה שבו שמור מודל הפרוקסי ובמחשב השני לנתב את קובץ הפרוקסי. זה במקס, בסקצאפ אני לא יודע אבל מתאר לעצמי שזה די דומה.
 4. ישראל פרדס

  האם "קוסמוס" חסום אצלכם בגלל נטפרי?

  המודלים של קוסמוס הם פרוקסי ואם מעבירים ממחשב למחשב צריך גם להעביר את קובץ הפרוקסי ולנתב אותו, בלי זה המודל לא יראה ברנדר וגם לא בסצנה, אם עושים זאת בצורה נכונה זה יעבוד.
 5. ישראל פרדס

  שיתוף הדמיה חדשה

  הדמיה יפה ויריאליסטי. לגבי ההערות שנכתבו פה לדעתי אם מדובר בהדמיה לצורך אישי צריך לזרום עם הזוויות המזגן וכו' אפשר כאילו לעשות גירסה מיוחדת לתיק עבודות, (למי שיש זמן להשקיע בזה).
 6. ישראל פרדס

  אולם אירועים

  לדעתי לא כדאי להזיז, סך הכל גם באולם אמיתי הכיסאות מסודרים כמו חיילים.
 7. ישראל פרדס

  אולם אירועים

  הדמיה מדהימה וריאליסטית.
 8. ישראל פרדס

  ויריי 5??

  לא אמור לשנות דרמטי, לא יודע לגבי סקצאפ כי אני עובד במקס, יש בויריי 5 את לייט מיקס שזה בכל התוכנות, במקס יש גם רינדור IPR בחלון העבודה שזה סופר נח לראות תוצאה בחלון מקס בלי שצריך לרנדר. פרטים נוספים על ויריי 5 אפשר למצוא באשכון הבא...
 9. ישראל פרדס

  ויריי 5??

  באיזה תוכנה? בעיקרון בויריי 5 יש כמה פיצרים נחמדים שמצדיקים לעבור.
 10. ישראל פרדס

  3DS MAX גרסה 5 > הצגת חומרים

  באיזה תוכנה? (סקצאפ, מקס) צריך להתקין כדי שזה יעבוד.
 11. ישראל פרדס

  התייעצות עד מתי יהיה זה לנו למוקש ?

  רוכבי הקורקינטים והאופניים חשמליים אין להם אלוקים (כי הם פשוט לא למדו את חוקי הנהיגה), אין כזה מושג רמזור אדום, אין לעצור במעבר חציה וכו', ומשרד התחבורה עסוק בנושא התחנה המרכזית בתל אביב... חשוב מאוד אבל פה משהו הרבה יותר חשוב.

הסטטוס שלנו

תחרות כיבוש שטחים!
https://www.prog.co.il/articles/2745 צפו בשיפוט! בפורום דיגיטל ואינטראקטיב מבית פרוג יצאנו בתחרות כבישת שטחים יוצאת דופן!
הגשה בחו"ל
תלמידה מקורס עיצוב גרפי בהגשה ראשונה של אילוסטרייטור. משתתפת רק בזום ולא בהגשה הפרונטלית.
תמר דוד- שיתוף
https://www.prog.co.il/articles/.2725/ שלום לכל הפרוגיסטים. קצת הפוגה קלה לשיתוף >

מודעות אחרונות

למעלה