אתה נראה לי חרדי. לא אוהב את הממשלה הזו שהולכת לקום, אה? גם אני לא. איך אפשר ששישים ואחד חברי כנסת הם יחליטו מי יהיה ראש ממשלה? זו היררכיה! כאוס. תוהו ובוהו.

תמיד אומרים שנהגי מוניות מדברים על ביבי. זה לא נכון. אני מכיר את נתניהו עוד לפני שהוא היה ביבי. בטח! הוא ביקר אצלנו בבית ברמלה במימונה. תשאל אותו עד היום מי זה הרצל רחמים יגידו לך מיד.
מאז שנהיה ראש ממשלה לא ביקר אצלנו. בעיות אבטחה. שב"כ. לוזים. אולי דווקא עכשיו כשהוא הולך הביתה יוכל לחזור שוב לבקר אצלנו, לא כך? בסוף הכול אינטרסים.

גם הבן שלי ככה. מאוד מוכשר. מצייר לעיתון של שבת ציורים על פוליטיקה. אמר לי היום, נכון ממשלת שמאל, אבל את בנט יותר קל לצייר. פה זה מתחיל שם זה נגמר.
שיהיה בריא, הוא גם מבדיל בין יועז הנדל לניר אורבך. לי אין מושג. רק זוכר מהעיתון שאורבך יש לו שפם של מזרחיסטים. קראתי גם ספר אחד שלו. איך קראו לו? בשבת יזרקו סוכריות? אולי.


ביבי הוא לא העניין. הוא רק עוד קורבן. קורבן של מי? של השנה הזו. זו שנה נאחס. איך אמר הרב בנציון מהיוטיוב? שנת תשפ"א - שנת אשפה. קורונה, מירון, מלחמה, האסון בגבעת זאב. אז הנה עכשיו גם אסון במצודת זאב.

בינינו מכל האסונות, הגרוע מכולם זה טראמפ. איזה בנאדם! איזה לב! היה אוהב גדול של ישראל בשן ועין ונפש. האנטישמים גנבו לו את הבחירות וחסמו לו את האינסטגרם! אז גם ביבי. צרות של עשירים.

מכל אלו הדתיים לאומים עם השפם הכי אכזבה אותי שאקד. איילת. תאמין לי הייתי אפילו מצביע לה, אם רק הייתה בליכוד.
ומנסור עבאס? אין אמונה בערבי אפילו ארבעים שנה בקבר. עד שהייתה מפלגה אחת של ערבים שהסכימו לשבת עם ביבי, עכשיו השמאל גנבו גם אותם! שנה נאחס, אמרתי לך. שום דבר לא הולך.

אני הפסקתי לשמוע חדשות, זהו. הנה אתה רואה? אין פה רדיו. ככה כשהמדינה תלך לעזאזל זה יבוא לי בהפתעה. שומע רק מוזיקה. שולי רנד. ישי ריבו. בן סנוף. אלו היחידים שהייתי מצביע להם גם אם על הפתק לא יהיה כתוב מחל.

אני מנסה להיות אופטימי, בטח. אמא שלי אללה ירחמה תמיד הייתה אומרת "אם החיים נותנים לך לימונים תעשה מהם פטל בטעם לימון". מה לעשות שבשביל הפטל הזה צריך גם סוכר, דבש, מים, נענע... זה החיים לא נותנים לך! רק לימונים, לימונים, לימונים. נחנקנו.

יודע מה? יהיה טוב. נהגי מוניות זה עם. עם של נצח. לא מפחד מדרך ארוכה. כמה שהדרך יותר ארוכה יותר משתלם. המונה בינתיים מתקתק. והממשלה? אכלנו את פרעה, נאכל גם את זה. נצא מכל המשבר הזה מחוזקים יותר, מאמינים יותר, מאוחדים יותר נגד כל הסמולנים.לעצור לך כאן ימינה? תעשה לי טובה, רק לא ימינה. הנה אני עושה סיבוב שמאלה, שמאלה ושמאלה מגיע לאותו מקום. מי מונה? שטויות, רק עוד חמישה שיקלים.