איבדנו את האמון במשטרה כבר מזמן, כל אחד שצפה בסרטון המזעזע ששוטרים מכים עד זוב דם נער עם צרכים מיוחדים, והנער בוכה להם שיעזבו אותו כי הוא ילד מיוחד, לא יכול היה לסנגר על שוטרים אכזרים שכאלה אשר איבדו כל צלם אנוש,

אבל ציפנו שהמשטרה תפיק לקחים והמסלול יחזור לקדמותו, אך לא, אנו שוב צופים בסרטון של ילדה בוכיה אשר שוטר סאדיסט בא לרשום לה דו"ח על לא עול בכפה, הילדה שרצתה לשתות הורידה לשניה את המסכה, וללא התראה מוקדמת שעט רכב משטרה מהכיוון הנגדי, ממנו קפצו שני שוטרים חמורי סבר לעבר הילדה, עוברי אורח שחזו במתרחש ביקשו מהשוטר להזדהות כיון שהוא לא ענד על דש חולצתו תג זיהוי, אך הוא סירב, הוריה של הילדה מספרים שבתם נכנסה לחרדות והיא היסטרית מההתעללות שחוותה.

אז אפשר להרים ידים ולומר בייאוש נו מה לעשות המשטרה שולטת, הידעת ש-15% מהאסירים בבתי כלא בישראל חפים מפשע? השמעת על השקר החמור הקרוי עד מדינה? אין מה לעשות זה המצב הם השולטים ועליך מוטל להיזהר מהם.

אמנם הייתי מדמה אותם לחיות טרף המסתובבים, ומבחינה זאת עליי מוטל להיזהר, אך כאן צצה השאלה הרי מלאך המוות אינו מבדיל בין צדיק לרשע, ואם כן מדוע איפה בצפון תל אביב יכולים המסעדות ושאר מרעין בישין להפתח ואין מסכות כמו שאין רסן, אך כשזה נוגע לחרדים שיניהם המחודדות ננעצות בכל עובר דרך תמים אשר עוטה עליו את סימני החרדי.

אז כנראה שכלב שנשך אדם אין זה מעניין אך אדם שנשך כלב אוהו זה מציאה.

אמנם כן אנחנו המעטים שעוד נותרנו עם צלם אנוש, אך האם משום כך דיננו למרמס, כסדום היינו? לעמורה דמינו? מה חטאנו?

מתאים כאן הסיפור על האריה והכבשה, כך מסופר: ביער עבות מקומם של בעלי החיים פרצה מגיפה, משום כך הכריז האריה שעל כל בעלי החיים מוטל לבוא ולהתוודות בפניו ואז יתגלה בשל מי הסער הגדול הזה, בזה אחר זה הגיעו החיות הזאב פתח ואמר: אדוני המלך, מודה אני ומתודה כי אתמול טרפתי עופר רך אל מול עיני אמו הבוכיה, שטויות! אמר לו האריה, כולנו בני אדם, אנחנו צריכים לאכול משהו, לא, פתח הדב ואמר: אדוני המלך, את חטאי אני מזכיר היום, שבוע שעבר הסתערתי על משפחת שפנים והבאתי אל קרבי מה שעלה במצודתי, נו באמת, אמר לו האריה, זה שום דבר, כשרעבים אוכלים, פתחה הכבשה ואמרה: אדוני המלך, ליבי חלל בקרבי וכליותיי ייסרוני, שלשום הייתי רעבה אזי אכלתי מעט קש מגג בית, יללה בקול בוכים, אווו..... הכריז האריה, מצאנו את האשם, את אשמה בכל, בואו נא חברים ונעשה עמה חשבון, טרפו החיות את הכבשה והכל בא על מקומו בשלום.

מפירי החוק התל אביבים לא מענינים את המשטרה, רק כבשת הרש, עליה אפשר להטפל, אותה אפשר לעצור, דינה כבר חתום מראש.

מחובתנו לזעוק ולהתריע, על האפליה ואי השוויון שנעשה לציבור שלם בישראל, אשר נשאר מעט הזך המחזיק את המרובה, בעיתונות, בתקשורת, בכנסת, ובכל דרך אפשרית.

גם אם לא יעשה צדק במערכת האכיפה, הם יחשבו פעמיים לפני שיתנכלו לחפים מפשע, עצם העלאת המודעות לציבור תמנע מהם לבצע את זממם, וגם אם ח"ו יקרו מקרים כאלו שוב הם יגררו אחריהם תגובות קשות.

אני רק רוצה לסיים במשפט של נחמה, אמנם כרגע אנחנו מיעוט אך זה במגמה של עליה ובתוך כמה שנים עוד נהיה הרוב, כי ילד וכלב מול עשרה נפשות זה בהחלט משנה את המפה.

שנזכה לביאת המשיח והקב"ה יעביר ממשלת זדון מן הארץ.
-חזקה-ע-חלשים.png