חממה.JPG

החממה ליוצרות חרדיות מציגה: עליה של 25% בהכנסות למשתתפות החממה

עכשיו זה רשמי: בוגרות מכללת בית פרוג שהשתתפו בפרוייקט 'החממה' של בית היוצרים- הגדילו את הכנסות העסק ב25% בתוך זמן קצר! המיונים לחממה מספר 2 כבר...
נכתב ע"י יהודה מאיר .א. · ‏5/8/19 ·
 1. יהודה מאיר .א.
  "הגעתי לחממה עם עוסק פטור, מאמינה שבקרוב ממש אעבור לעוסק מורשה, המכירות קפצו בעקבות החממה באחוזים גבוהים...", "לפני החממה, כל שיחה עם הלקוח היתה ממש קשה בשבילי, התהליך בחממה נתן לי להבין שהלקוחות הם לא אויבים שלי...". תגובות כמו אלה זורמות מבוגרות המחזור הראשון של GreenHouse - החממה ליוצרות חרדיות של עמותת שי"ח מבית פרוג, ללא הרף.

  החממה, שסיימה בימים אלה את המחזור הראשון, נפתחה בשיתוף פעולה עם המרכז לבנקאות חברתית של בנק הפועלים והרשות לפיתוח ירושלים, ונועדה לעזור ליוצרות עצמאיות חרדיות ולבוגרות פרוג להיכנס לשוק העבודה בצורה מוצלחת, ליצור נטוורקינג וחיבורים עסקיים בין בוגרות המקצועות השונים של 'בית פרוג' ולקדם את תחום העסקים הקטנים בקרב נשים חרדיות בירושלים.

  WhatsApp Image 2019-08-05 at 12.37.27.jpeg


  במהלך חודשי המכינה, זכו המשתתפות לליווי ממנטורים מובילים בתחומי הניהול האישי, השיווק, התכנון הפיננסי והיבטים עסקיים נוספים. תוצאות החממה ניכרות בשטח והמשתתפות מדווחות על עליה של 25% בממוצע בהכנסות החודשיות.

  בימים אלה, הרישום למחזור השני של החממה נמצא בעיצומו. לצד בוגרות פרוג מכלל מסלולי הלימוד, החממה פותחת את שעריה גם בפני יוצרות חרדיות בתחומי העיצוב והתקשורת החזותית שאינן בוגרות פרוג. לאחר סגירת הרישום ייערכו מיונים קפדניים ומקצועיים על מנת לקבל לחממה, את נשות המקצוע הטובות ביותר.

  לדברי חיים דיקמן מנכ"ל 'בית פרוג': "כמוסד המוביל את תחום לימודי העיצוב בציבור החרדי, לקחנו על עצמנו גם את נושא ההכשרה וההכנה לשלב החיים המעשיים והחירות הפיננסית של בוגרות פרוג. ללמוד עיצוב, גרפיקה, עריכת וידאו או כל מקצוע אחר זה אתגר אחד, ולהפוך אותו למשהו רווחי ומקור לפרנסת המשפחה, זה כבר אתגר אחר לגמרי. ביחד עם השותפים שלנו מהמרכז לבנקאות חברתית של בנק הפועלים והרשות לפיתוח ירושלים, אנחנו נותנים ליוצרות המוכשרות את הכלים המעשיים להתנהלות פיננסית נכונה כך שהן תוכלנה להצליח ולנהל עסק ריווחי".
  הדסה ש, neomy21, ELO ו-8 משתמשים נוספים מודים על התגובה.

תגובות

בכדי לרשום תגובה, עליך להרשם לאתר.
 1. Leah Rozner
  חברה, אל תפספסו!!!
  אין לכם מושג איזה מכרה זהב נותנים לכם בידיים.
  המון המון כלים שיקפיצו לכם את העסק.

  ואין, אין כמו פרוג!
  כ"כ קשובים ורוצים באמת לעזור מכל הלב, היה תענוג!
   ELO מודה על התגובה.
 2. tobic
  מה עם הבני ברקייות ?
 3. מצגת40
  איך נרשמים?
   prog-school מודה על התגובה.
  1. prog-school
   אשר כותבת ו-מצגת40 מודים על התגובה.