מחפשת מעצבת פנים מתחילה

• פותח הנושא @
  • פורסם בתאריך

@

משתמש פעיל
דרושה מעצבת בשביל עיצוב ארונות מטבח + שרטות, בביתר.
מחפשת מישהי שתיקח מחיר זול (אולי אחת שעוד לא סיימה לימודים)
הצעות מחיר אפשר לשלוח לאישי.

רות בש

משתמש חדש
שלום
אם אתם מחפשים מטבח מושלם ממליצה בחום על עטי דונט מבית שמש, שהיא תותחית על בתכנון מטבחים,
אמנם אני חושבת שהיא לא זולה במיוחד, וגם לא מתחילה אבל היא מקצועית בליגה.
הטלפון שלה הוא 0527148138

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי אני נגועה, ובכל זאת -

אתם מתכננים להוציא עשרות אלפי שקלים על מטבח חדש, והמטרה שלכם - שיהיה מטבח פרקטי, נוח לעבודה, מכיל את כל מה שצריך, וכנראה שאתם גם רוצים שיהיה יפה.

לקחת מישהי לא מקצועית, רק כי אתם רוצים לחסוך עוד כמה אלפים בודדים זה לקחת בחשבון ש -
אופס, המקרר לא נפתח כמו שצריך כי לא השאירו מרווח מספק, העבודה במטבח מצריכה הסתובבות סביב עצמכם הלוך ושוב מהמקרר לכיור לשיש, ושום דבר לא נמצא בסדר הגיוני.
ב-2 להבות בכיריים אי אפשר בכלל להשתמש כי הכיריים צמודות לקיר, והידית של הסירים לא נכנסת,
ועוד ועוד...

אז אם נוח לכם עם המחשבה שב10 - 20 שנים הבאות תהנו ממטבח שחסכתם בו כמה שקלים, אבל הניצול שלו הוא לא מקסימלי - אז לכו על זה...

ברצינות - מטבח הוא אחד הדברים היותר מאתגרים לתכנון, כאב לי על אנשים שחסכו בנושא זה, מאידך שפכו אלפי שקלים על דברים יפים, אך מותרות לחלוטין - כמו חיפוי זכוכית וכו', ובסוף לא הוציאו את המקסימום האפשרי מהשיפוץ.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
שיפי את צודקת בכל מילה,
אבל בכל אופן אי אפשר לזלזל במתחילות שלפעמים מתוך הרצון שלהם להשקיע, להיכנס לשוק, ומהידע שהם עכשיו קיבלו ורוצות ליישם- הם יכולות לעשות דברים ממש טובים!!!!!
נכון שלא כמו אחת שכבר שנים בשוק, ויודעת המון- אבל עדיין כולנו מתחילות כמתחילות...

ו@ שמחפש מעצבת יש לי איך לעזור לכם- תצרו קשר באישי.

עובד זוטר

משתמש פעיל

אתם מתכננים להוציא עשרות אלפי שקלים על מטבח חדש, והמטרה שלכם - שיהיה מטבח פרקטי, נוח לעבודה, מכיל את כל מה שצריך, וכנראה שאתם גם רוצים שיהיה יפה.

לקחת מישהי לא מקצועית, רק כי אתם רוצים לחסוך עוד כמה אלפים בודדים זה לקחת בחשבון ש -
אופס, המקרר לא נפתח כמו שצריך כי לא השאירו מרווח מספק, העבודה במטבח מצריכה הסתובבות סביב עצמכם הלוך ושוב מהמקרר לכיור לשיש, ושום דבר לא נמצא בסדר הגיוני.
ב-2 להבות בכיריים אי אפשר בכלל להשתמש כי הכיריים צמודות לקיר, והידית של הסירים לא נכנסת,
ועוד ועוד...

אז אם נוח לכם עם המחשבה שב10 - 20 שנים הבאות תהנו ממטבח שחסכתם בו כמה שקלים, אבל הניצול שלו הוא לא מקסימלי - אז לכו על זה...

ברצינות - מטבח הוא אחד הדברים היותר מאתגרים לתכנון, כאב לי על אנשים שחסכו בנושא זה, מאידך שפכו אלפי שקלים על דברים יפים, אך מותרות לחלוטין - כמו חיפוי זכוכית וכו', ובסוף לא הוציאו את המקסימום האפשרי מהשיפוץ.

האם את לא התחלת פעם?

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מתחילות בדר"כ נותנות למורות שלהם לעבור על העיצוב הסופי כך שעין מקצועית תהיה כאן.
זה רק סטודנטיות עושות, מתחילות בד"כ לא בקשר עם המורות שלהם

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

ועוד ועוד...

אני רוצה לסייג מעט את מה שאמרתי -
הכללתי את המתחילות כולן כבעיתיות שגורמות לטעויות איומות.
אז לא - יש מתחילות נהדרות, שמתייעצות, משקיעות ומוציאות תוצאות מצוינות.

אבל מטבע הדברים מי שעסק שנים בתחום, וראה כבר דבר או שניים - ידע לעשות עבודה טובה יותר.
(וגם כאן יש יוצאות מן הכלל שיש להן ניסיון רב, ובכל זאת עושות טעויות נוראיות)

אני כן חושבת שמתחילה שלוקחת על עצמה פרויקט, ולא מתייעצת עם בעלי ניסיון - עושה עוול לעצמה וללקוחות.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אפשר לסכם מראש - שהמתחילה תעצב אבל היא מתחייבת לתת לעין מקצועית לעבור על התכנון.

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
למתחילות יש סבלנות ורצון ענק להשקיע ולהוכיח את עצמן
מתחילה יכולה להיות יצירתית בהרבה מאחת שלעשות מטבחים זה ריטואל אצלה
כיף לעבוד עם מתחילות, הן בדכ יותר תקשבנה ללקוח ותגענה בגישה יותר מכבדת לדעות ולרעיונות שלו כי האף שלהן לא אי שם בעננים
מתחילות תקחנה מחירים יותר שווים לכל כיס, ותשקענה לא פחות וכנראה הרבה יותר
זה רק מה שעולה לי עכשיו על קצה המזלג.
אני בטוחה שיש לך מספיק לקוחות שיקחו אותך בשביל הניסיון שצברת, אז למה לא לתת גם לאחרות הזדמנות?
אני כן חושבת שמתחילה שלוקחת על עצמה פרויקט, ולא מתייעצת עם בעלי ניסיון - עושה עוול לעצמה וללקוחות.
לא מכירה מתחילה שלא תתיעץ עם בעלת נסיון. יותר מזה- אני מכירה המון לא מאד מתחילות שעדיין מתייעצות עם בעלות נסיון. הן רוצות להצליח :)

ליצ'י

משתמש מקצוען
אפשר לפנות אלי באישי,
יש לי מישהי מדהימה להציע

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למרות שאני נגועה, אני דווקא חושבת שסטודנטית עדיפה על מתחילה, כי יש לה מורים מקצועיים להתיעץ איתם. בכ"א, בפרוג המרצים עוזרים למי שמתחילה לעבוד תוך כדי לימודים. (שמעתי את זה גם מאחרים, לפני שהתחלתי ללמוד...)
ב"ה אני מאד חזקה בלימודים, ויש לי נסיון בפרקטיקה בעזרה לכמה קרובי משפחה ששיפצו, וכן מוכנה להשקיע המון, ולעבוד בשבילך הרבה יותר ממי שעסוקה בו זמנית בעוד חמישה פרויקטים...
התקשרי אלי 05041-99488

אסתי וועג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת עבודה בתחום העיצוב פנים
סיימתי ממש עכשיו את הלימודים
אשמח להצעות...
תודה
אסתי וועג
0548495111

tov

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סיימתי לימודי עיצוב פנים לאחרונה.

אשמח לעצב ולתכנן מטבח מנוצל ומעוצב לטעמכם.
כרטיס ביקור.jpg

אסתי וועג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת עבודה בתחום העיצוב פנים
סיימתי ממש עכשיו את הלימודים..
ליצירת קשר 0548495111 אסתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה